Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Ziębowa odkrywa, że chłopiec jest katowany przez ojca!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Ziębowa odkrywa straszną prawdę o ojcu Adasia!
Źródło: TVN
Ziębowa zauważa na udach chłopca potworne siniaki i jest przerażona! Kiedy Adaś słyszy pukanie do drzwi i głos ojca, aż kuli się w sobie… Zobaczcie fragment przed premierą w telewizji.

Ziębowa odkrywa straszną prawdę o ojcu Adasia!

Maria martwi się o Adasia, którego obserwuje podczas pobytu w ich mieszkaniu. Ziębowa zauważa na udach chłopca potworne siniaki i jest przerażona! Kiedy Adaś słyszy pukanie do drzwi i głos ojca, aż kuli się w sobie… Maria postanawia, że nie odda mu dziecka! I tak robi. Potem, w szpitalu, rozmawia z Krakowską i to czego się dowiaduje jest przerażające!

Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji! Cały odcinek możecie zobaczyć już teraz w Player.pl!

Monika nie panuje nad swoim pożądaniem!

Monika śni o… trójkącie z mężem i Brunem! Budzi się w totalnych emocjach… Cieślikowa umawia się z Krawczykiem i oznajmia mu, że muszą o wszystkim zapomnieć. Bruno ma skasować jej numer telefonu i trzymać się od niej z daleka! Po chwili… zaczynają się całować!

Iga pomaga Fabianowi, a Michał totalnie zaskakuje Brygidę!

Iga i Robert towarzyszą w szpitalu Fabianowi, którego matkę diagnozują lekarze. Okazuje się, że ma ona bardzo rzadką chorobę psychiczną i prawdopodobnie już nigdy nie rozpozna syna! Iga bardzo to przeżywa… Tymczasem Brygida się przeprowadza, wynajęła tani pokoik w kamienicy. Michał proponuje pomoc, kiedy zjawiają się na miejscu z małą Oliwią, Brzozowski totalnie zaskakuje Brygidę!

Przypominam, serial "Na Wspólnej" emitowany jest codziennie od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN i Player.pl!

Zobacz też:

Najlepsze momenty Heleny w Na Wspólnej!
Babcia Helena to z pewnością
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości