Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Z mamą Ewy jest coraz gorzej!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Z mamą Ewy coraz gorzej!
Źródło: WBD
Ostrowska jest przerażona, musi spać z mamą, żeby jej pilnować. Arek tłumaczy przemęczonej żonie, że Irena potrzebuje specjalistycznej, całodobowej opieki! Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"!

Z mamą Ewy coraz gorzej – czy Ostrowska zrozumie, że musi się zdać na specjalistów?!

Mama Ewy budzi się w nocy, błądzi po domu i niemal dochodzi do tragedii, gdy upada chcąc zejść po schodach. Ostrowska jest przerażona – musi spać z mamą, żeby jej pilnować. Arek tłumaczy przemęczonej żonie, że Irena potrzebuje specjalistycznej, całodobowej opieki, której oni jej nie zapewnią. Ewa jest oburzona – nie odda mamy!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze dziś wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Marta zaatakowana na wizji przez Gębę!

Kadr z odcinka 3672 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3672
Kadr z odcinka 3672 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: X-Aktualności

W dniu premiery telewizji śniadaniowej Roma histeryzuje widząc sińce na twarzy Marty - nie da się ich zamaskować. Leśniewska też jest bardzo zdenerwowana. Podczas transmisji na żywo niespodziewanie odpala się Gęba – robi aluzję do stanu Marty podczas tematu o... przemocy domowej! Współprowadzący chce zniszczyć reputację Marty?!

Daria i Tadeusz próbują ratować naiwną Mariannę...

Daria widzi, że do Marianny przychodzi jej chłopak Szymon – mężczyzna przeprasza kobietę, obiecuje poprawę i wyznaje miłość. Oczekuje, że opuści szpital i pomoże mu w sądzie. Daria alarmuje Tadeusza. Młody Zakościelny próbuje przemówić Mariannie do rozsądku, jednak ta naiwnie wierzy w przemianę ukochanego. Tadeusz ucieka się do podstępu i prowokuje Szymona – ten wyznaje, że... rzyga już swoją dziewczyną!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Na Wspólnej: Najlepsze momenty Anny Dereszowskiej!
Anna Dereszowska w serialu TVN "Na Wspólnej" wciela się w rolę Judyty Bradeckiej - właścicielki klubu sportowego. Bohaterka dotychczas już sporo namieszała w życiu bohaterów. Zobaczcie materiał wideo.
Źródło: TVN
Najlepsze momenty Darka z Na Wspólnej!
Darek (Michał Mikołajczak) to zdecydowanie jedna z najbardziej wyrazistych postaci serialu "Na Wspólnej". Twardy, bezkompromisowy prawnik ale za to z wielkim sercem. Specjalnie dla Was, zmontowaliśmy wideo z najlepszymi scenami z ostatnich miesięcy z udziałem Żbika.
Źródło: WBD

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości