Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Totalne zderzenie Moniki z Brunem!

Na Wspólnej - 3708
Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Totalne zderzenie Moniki z Brunem!
Źródło: TVN
Monika planuje wielki event niespodziankowy na urodziny męża. Jarek Berg umawia ją w tej sprawie z Brunem. Ich spotkanie to… dosłowne zderzenie! Totalne zderzenie Moniki z Brunem! Zobaczcie fragment przed premierą w telewizji!

Totalne zderzenie Moniki z Brunem!

Monika planuje wielki event niespodziankowy na urodziny męża. Jarek Berg umawia ją w tej sprawie z Brunem. Ich spotkanie to… dosłowne zderzenie! Bruno upada i ma stłuczony nadgarstek a Cieślikowa wrzeszczy nad nim, bo zniszczył jej markowe okulary przeciwsłoneczne! To nie wróży ich dobrej współpracy…

Zobacz fragment odcinka przed premierą w telewizji!

Co jeszcze wydarzy się w serialu "Na Wspólnej"?

Alan wywiezie dziecko Oli za granicę?!

Kadr z odcinka 3706 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3709
Kadr z odcinka 3706 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: mat.prasowe

Pobita Ola rozpaczliwie krzyczy, żeby ktoś odebrał Novakowi jej dziecko. Alan każe detektywce uciekać z dzieckiem. Kobieta robi to, bo zdaje sobie sprawę, że Novak jest bezwzględnym potworem… W tym czasie Ola i Czerski błagają policjantów, żeby uniemożliwili Alanowi wywiezienie dziecka z Polski!

Dex napalony na Wiolę! Dlaczego z niej rezygnuje?!

Dex ma nadzieję, że dzisiaj spotka w szpitalu Wiolę, w której się zakochał. Komendant Białuski ostrzega chłopaka, że niejeden już płakał przez jego córkę. Podczas spotkania z Wiolą do Dexa zaczyna docierać moc tych słów… Kiedy chłopak wraca do domu, chce zapomnieć o córce policjanta!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Kadr z odcinka 3607 serialu TVN Na Wspólnej.
W nowych odcinkach!
Zobaczcie zwiastun tygodniowy! Po emocjonującym tygodniu, publikujemy zwiastun najnowszych odcinków 3706 - 3709 serialu "Na Wspólnej". Przypominamy, telenowelę możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Prapremiery są dostępne w Player.pl!
Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości