Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Szark wywozi syna w szczere pole!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Szark porusza serce Antka?

Szarkowski zabiera syna w tajemniczą podróż - wywozi go… w szczere pole! Zobaczcie fragment najnowszego odcinka!

Szark porusza serce Antka?

Szark zamęcza Bogdana – jak nadrobić 23 lata, kiedy nie wiedział o istnieniu swojego syna? Berg radzi przyjacielowi, żeby opowiedział Antkowi o sobie i swojej rodzinie. Szarkowski zabiera syna w tajemniczą podróż - wywozi go… w szczere pole! Chłopak ma dość szalonych pomysłów ojca, ale gdy ten wyznaje mu swoje marzenia, Antek jest naprawdę wzruszony.

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka! Emisja już dziś o 20.15 w TVN!

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Dziecko Igi w śmiertelnym zagrożeniu!

Brygida mówi Idze, że ta została okradziona przez gang Wiktorii. Przybysz nie chce wierzyć dziewczynie. Brygida postanawia to udowodnić - śledzi w parku opiekunkę spacerującą z córeczką Igi. Wysyła Przybysz zdjęcie niani z kryminalistą, którego rozpoznaje Tadeusiak. Iga natychmiast przyjeżdża do domu. Wiktoria wie, że to koniec - chwyta nóż kuchenny i… malutką Nadię!

Lew i Adamski rywalizują o piękną panią doktor!

Nalepa widzi jak Adamski stara się przypodobać dr Agier i osobiście wbija znak rezerwacji miejsca parkingowego dla jej motocykla. Lew wyrywa tabliczkę i… sam wręcza ją Łucji! Jakiś czas później oboje ratują życie pacjenta. Rozpatrując przyczynę jego zawału, nie mogą dojść do porozumienia. W końcu Lew i Łucja zakładają się: ten, kto ma rację, wygrywa przejażdżkę na motocyklu przegranego!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Listopad w Na Wspólnej!
Listopad w Na Wspólnej! To będzie gorący miesiąc w serialu. Nie wierzycie? Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków serialu TVN Na Wspólnej! Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

Pozostałe wiadomości