Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Smolny doprowadza panią Wandę do zawału?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Smolny doprowadza Wandę do zawału?!
Zobaczcie wstrząsający fragment odcinka 3594 serialu TVN Na Wspólnej. Czy uda się uratować życie pisarki?

Smolny doprowadza panią Wandę do zawału?!

Krzysztof przeprowadza wywiad z Wandą – autorką kryminału, który wydaje Basia. Kiedy Smolny pyta panią Krimson o inspiracje jej mrocznej historii, kobieta chwyta się za serce i dostaje duszności. Pogotowie zabiera ją do szpitala z podejrzeniem zawału! Krzysztof bardzo to przeżywa… Tymczasem w jego redakcji Ada dostaje namiar na byłego milicjanta – śledczego PRL-u. Jednak Kotz nie chce rozmawiać o trudnej przeszłości…

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN. Prapremiery możecie oglądać w Player.pl!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Głosuj na serial "Na Wspólnej" w plebiscycie TeleKamery "Tele Tygodnia"!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Żaneta i Helena czują się oszukane?
Kopciowa nie wierzy, gdy słyszy, że jej listonosz miał wypadek. Czuje się oszukana przez Zbigniewa. Niebawem odkrywa, że Sokół rzeczywiście jest w szpitalu. Helena odwiedza go i widzi, że była już u niego inna wielbicielka… Żaneta też jest rozgoryczona – nie dostała pracy, o którą tyle się starała…
Źródło: TVN
Marzec w Na Wspólnej: Zaskakujące zwroty akcji!
Czy Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) przestanie pić? Jak potoczą się losy bohaterów ulicy Na Wspólnej? Dowiecie się oglądając zwiastun najnowszych odcinków. Emisja od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN!
Źródło: x news
W nowych odcinkach Na Wspólnej!
Mamy dla Was zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej! Czy Kamil upora się ze swoim nałogiem? Jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów serialu? Obejrzyjcie zwiastun tygodniowy! Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej". Zapraszamy do oglądania prapremier na platformie player.pl! Będzie się działo! Emisja serialu "Na Wspólnej" w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15!
Źródło: TVN

Autor: Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości