Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Roma próbuje zniszczyć Martę?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Marta jest przekonana, że Roma knuje przeciwko niej!

Kobieta częstuje kolegów ciastem, ale Leśniewską głośno ostrzega, że to ciasto z alkoholem! Marcie robi się głupio. Jakiś czas później Roma znika i okazuje się, że razem z szefem jedzie gdzieś w godzinach pracy.

Marta jest przekonana, że Roma knuje przeciwko niej!

Kadr odcinka 3635 Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3635 Kadr odcinka 3635 Na Wspólnej. Źródło: x-news

Marta przychodzi do pracy w świetnym nastroju, ale szybko go traci przez Romę. Kobieta częstuje kolegów ciastem, ale Leśniewską głośno ostrzega, że to ciasto z alkoholem! Marcie robi się głupio. Jakiś czas później Roma znika – okazuje się, że razem z szefem jedzie gdzieś w godzinach pracy. Marta widzi, że producentka wyraźnie kokietuje Grzegorza – Leśniewska nie może uwierzyć we własną naiwność.

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze wydarzy się dziś w "Na Wspólnej"?

Policyjna zasadzka w domu Igi – Robert ofiarą?!

Po wczorajszej napaści wiadomo, że bandyci znają adres Igi. Robert jest pewny, że dzisiaj - widząc wóz policyjny przed jej domem – przestępcy będą pewni, że Przybysz jest dla nich zagrożeniem i znowu będą chcieli dopaść Igę. Tadeusiak ma plan: Michał zabiera ją do siebie a policjanci urządzają w domu Przybysz zasadzkę. W nocy dochodzi do dramatycznej akcji – życie Roberta jest zagrożone!

Policja robi nalot na klub Bradeckiej – czy Sławek zdekonspiruje Igora?!

Igor spotyka się z matką zabitego Bartka, kobieta nie może zrozumieć dlaczego na pogrzebie syna nie było nikogo z klubu sportowego, za który jej syn oddałby wszystko… Po południu Nowak przychodzi do klubu Bradeckiej – jako Czarek ma pierwszy trening kickboxingu. Judyta czarująco gratuluje mu podjętej decyzji. Nagle do klubu wpadają policjanci z nakazem przeszukania. Sławek jest zaskoczony widząc tam Igora.

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz także:

15 powodów, dla których warto oglądać Na Wspólnej
15 powodów, dla których warto oglądać Na Wspólnej Bo w barze u Ziębów nie szaleje inflacja? I pierogi kosztują nadal 6 zł? A może, dlatego, że gra tam ONA? Posłuchajcie, co na to pytanie co odpowiedzieli aktorzy grający w serialu! A Wy? Dlaczego lubicie oglądać "Na Wspólnej"? Przypominamy, serial emitowany jest codziennie od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Prapremiery czekają na Was w Player.pl! Przypominamy, że dokładnie 20 lat temu, 27 stycznia 2003 r., stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek „Na Wspólnej”, a Polacy poznali rodziny Ziębów, Brzozowskich i ich przyjaciół. Na przestrzeni lat, dzięki wiernej widowni, produkcja uplasowała się w czołówce nie tylko najdłużej emitowanych, ale także – co najważniejsze – ukochanych seriali Polaków! Z 20-tką na karku ekipa „Na Wspólnej” nie zwalnia tempa i już szykuje kolejne niespodzianki dla swoich fanów.

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości