Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Roma cały czas knuje...

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Roma cały czas knuje…
Źródło: WBD
Roma jest jeszcze bardziej zadowolona, chwali Gębę i ciśnie, żeby tak trzymał! Zobaczcie fragment najnowszego odcinka!

Roma cały czas knuje...

Kadr z odcinka 3667 serialu Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3667
Kadr z odcinka 3667 serialu Na Wspólnej.
Źródło: X-Aktualności

Marta zabiera Ksawerego na próbne zdjęcia z Gębą. Syn Konarskiej jest przeszczęśliwy – może porozmawiać ze swoim idolem! Na dodatek widzi, że w studio Gęba wygrywa starcie z trudnym gościem programu! Roma jest jeszcze bardziej zadowolona - chwali Gębę i ciśnie, żeby tak trzymał ! Przejmował inicjatywę, a wtedy... skutecznie wygryzą Martę!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Ula marzy o szczęściu taty, Boska o szczęściu córki – te marzenia się wykluczają!

Ula wypytuje Jagnę o jej uczucia do Kamila. Terapeutka niepewnie mówi dziewczynie, że z jej ojcem łączy ich tylko przyjaźń. Hofferówna jest wyraźnie zawiedziona... Tymczasem Kamil wypisuje matkę Kolendy ze szpitala. Boska bardzo żałuje, że nie będą rodziną... W drodze do domu matka wyrzuca Ani, że aż tak oszukuje Kamila! Przecież niedługo urodzi jego dziecko!!

Syn Smolnego zaginął!

Do Smolnego wpada zrozpaczona jego była żona – ich syn zniknął! Prosi Krzysztofa o pomoc. Razem jadą szukać Grześka w Poznaniu... Tymczasem Ada rozmawia z ojcem 10-letniej dziewczynki - ofiary seryjnego zabójcy. Dociera do niej bezmiar okrucieństwa bestii... Nie wie, że w tym samym czasie szef wydawnictwa Basi spotyka się z Gwiazdą – chcą z jej książki zrobić serial, który... ofiary bestii ma gdzieś.

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

W nowych odcinkach!
Zwiastun tygodniowy serialu "Na Wspólnej"! Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej". Zapraszamy do oglądania prapremier na platformie Player.pl! Będzie gorąco! Emisja serialu "Na Wspólnej" przez całe wakacje w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15! Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!
Źródło: x-news
15 powodów, dla których warto oglądać Na Wspólnej
Bo w barze u Ziębów nie szaleje inflacja? I pierogi kosztują nadal 6 zł? A może, dlatego, że gra tam ONA? Posłuchajcie, co na to pytanie co odpowiedzieli aktorzy grający w serialu! A Wy? Dlaczego lubicie oglądać "Na Wspólnej"? Przypominamy, serial emitowany jest codziennie od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Prapremiery czekają na Was w Player.pl! Przypominamy, że dokładnie 20 lat temu, 27 stycznia 2003 r., stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek „Na Wspólnej”, a Polacy poznali rodziny Ziębów, Brzozowskich i ich przyjaciół. Na przestrzeni lat, dzięki wiernej widowni, produkcja uplasowała się w czołówce nie tylko najdłużej emitowanych, ale także – co najważniejsze – ukochanych seriali Polaków! Z 20-tką na karku ekipa „Na Wspólnej” nie zwalnia tempa i już szykuje kolejne niespodzianki dla swoich fanów.

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!