Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Przyjaciółka Marysi w niebezpieczeństwie?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Czy Maria odnajdzie przyjaciółkę?
Źródło: WBD
Ziębowa wspomina dawno niewidzianą koleżankę Bożenkę. Bezskutecznie próbuje się do niej dodzwonić. W końcu zdobywa adres przyjaciółki i wybiera się do niej. Zobaczcie fragment przed emisją w telewizji!

Maria martwi się o licealną koleżankę – ma złe przeczucia…

Kadr z odcinka serialu Na Wspólnej TVN - Maria Dykiel (Bożena Dykiel)
Na Wspólnej - 3628
Kadr z odcinka serialu Na Wspólnej TVN - Maria Dykiel (Bożena Dykiel)
Źródło: x-news

Ziębowa wspomina dawno niewidzianą koleżankę Bożenkę. Bezskutecznie próbuje się do niej dodzwonić. W końcu zdobywa adres przyjaciółki i wybiera się do niej. Niestety, nikt nie otwiera drzwi. Do Ziębowej wychodzi sąsiad – to on dba o Bożenę, która jest po operacji i nie chce nikogo widzieć. Maria wyznaje Włodkowi, że ma jakieś złe przeczucia…

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze wydarzy się dziś w "Na Wspólnej"?

Strzelanina na zaręczynach u Hebla!

Na Wspólnej - Hebel
Na Wspólnej - Hebel

U Hebla odbywa się dziś uroczysty obiad z niespodzianką - zaręczynami jego chrześniaka i Roksany. Ryszard szczerze obawia się reakcji Niuńka, który ma oddać córkę Sebie… Kiedy pojawia dron z pierścionkiem zaręczynowym, zszokowany ojciec Roxy… sięga po spluwę i strzela!!! Seba jest w rozpaczy - jego niespodziankę diabli wzięli!

Majka złapała od Dexa… chorobę weneryczną?!

Kadr z odcinka 3628 serialu "Na Wspólnej" TVN.
Na Wspólnej - 3628
Kadr z odcinka 3628 serialu "Na Wspólnej" TVN.
Źródło: x-news

Majka i Kubą wracają do Warszawy. Brzozowski wyczuwa napięcie ze strony Dexa, co kumpel tłumaczy ciężką sesją. Za to Maja nie chce się witać z przyjaciółmi, bo ma jakąś infekcję. Kiedy zjawia się u lekarza, ten stwierdza, że mogą to być objawy… choroby wenerycznej! Wściekła Majka dopada Dexa - oskarża go o zarażenie i każe mu się przebadać!

Emisja najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej" już dziś o 20.15 w TVN. Jeśli nie możecie doczekać się wieczoru, zobaczcie go już teraz w Player.pl

Zobacz też:

W nowych odcinkach!
Mamy dla Was zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej! Jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Obejrzyjcie zwiastun tygodniowy!
Maj w Na Wspólnej: Zdrady i bójka przyjaciół!
Zwiastun najnowszych odcinków majowych serialu Na Wspólnej. Emisja od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Oglądaj też w Player.pl!
Źródło: WBD

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości