Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Pogrzeb Kolendy!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Pogrzeb Kolendy
Źródło: TVN
Kamil jest w rozsypce, dziś pogrzeb Anny. Prosi Ulę, żeby była przy nim. Dziewczyna mimo oporów robi to dla ojca... Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji.

Pogrzeb Kolendy! Bardzo trudne chwile Kamila i… Uli!

Kamil jest w rozsypce – dziś pogrzeb Anny. Prosi Ulę, żeby była przy nim. Dziewczyna mimo oporów robi to dla ojca... Po uroczystości Marta wyrywa ze stuporu brata, musi odebrać córeczkę ze szpitala. Do Kamila dociera, że może sobie nie poradzić z noworodkiem, ale Marta obiecuje pomoc - teraz i zawsze! Natomiast Ula nawet nie chce patrzeć na małą. Wychodzi z domu i… nie wraca!

Zobacz fragment odcinka przed premierą w telewizji!

Co jeszcze wydarzy się w serialu "Na Wspólnej"?

Szykuje się ostry konflikt Iga-Kaja?!

Sławek zaskoczony – szefowa go przeprasza i zatwierdza jego urlop. Kaja nie jest jednak tak miła dla Igi, która odwiedza komendę i chce poznać swoją zastępczynię. Kobieta pyta Przybysz o powrót z urlopu - sugeruje, że mając małe dziecko nie da rady dobrze sprawować swoich obowiązków… W domu Iga ma kolejną przykrą rozmowę – z Michałem, który całkowicie sprzeciwia się jej pomysłowi powrotu do pracy!  

Grzesiek i Hela walczą o wolność i… miłość!

W szkole Zimińskiej stawia się kurator nasłany przez ojca Wałka. Urzędnik chce skontrolować pracę z młodzieżą – w szczególności na lekcjach profesor Bednarczuk. Podczas wizytacji Hela i Nina prezentują słynne postacie LGBT w kulturze polskiej - kurator jest oburzony! Wieczorem Grzesiek organizuje wolną chatę. Do chłopaka przychodzi Hela, będzie gorąco!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

W nowych odcinkach Na Wspólnej!
Jesteście ciekawi, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu "Na Wspólnej"? Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków. Emisja telenoweli od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN!
Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości