Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Ostre starcie Sławka z Tadeuszem!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Ostre starcie Sławka z Tadeuszem!
Źródło: TVN
Po południu Daria przedstawia swojemu tacie Tadka, spotkanie jest pełne napięć! Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji!

Ostre starcie Sławka z Tadeuszem! Stawką Daria!

Daria i Luiza decydują, że kończą pracę w bufecie. Dziedzicówna odwiedza swojego profesora i prosi o pomoc w znalezieniu jakiegoś zajęcia… Po południu Daria przedstawia swojemu tacie Tadka, spotkanie jest pełne napięć! Kiedy wychodzą od Sławka, do dziewczyny dzwoni profesor - z bardzo zaskakującą propozycją!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"!

Co jeszcze wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu?

Lew oskarża Weronikę o… miłość?!

Dyrektor Adamski zamierza przedstawić zespołowi kardiochirurgii nową lekarkę. Nalepa ją zna – robił u niej specjalizację. Lew nie może uwierzyć, że doktor Agier nadal leczy… Po dyżurze Nalepa umawia się na wizytę u Roztockiej. Jako klient kancelarii oskarża Weronikę, że… złamała mu serce! I oczekuje sowitego zadośćuczynienia!

„Dramat” Bednarczukowej! Na kłopoty… Zimińska!

Do Danki wpada Tereska – chce jej pokazać sukienkę ślubną, którą właśnie otrzymała kurierem. Okazuje się, że pomylono rozmiar i sukienka jest za duża. Bednarczuk wpada w czarną rozpacz - zamiast świętować z koleżankami wieczór panieński. Zimińska znajduje rozwiązanie – Kasia zorganizuje Bednarczukowej… salon mody ślubnej!

Oglądaj odcinek już teraz w Player.pl!

Zobacz też:

Na Wspólnej: Najlepsze momenty Anety i Darka
Specjalnie dla fanów serialu Na Wspólnej TVN - materiał z najlepszymi momentami Anety i Darka. Zobaczcie to jeszcze raz! Przypominamy, serial emitowany jest od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN.
Źródło: WBD

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości