Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Olka spotka się z Alanem?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Marek traci przytomność?
Źródło: TVN
Ola podejmuje decyzję, która nie podoba się rodzicom - porozmawia z Novakiem, musi stawić mu czoła! Czy to bezpieczne?! Zobaczcie fragment przed emisją w telewizji.

Ola ryzykuje spotkanie z Alanem!

Marek jest na skraju wyczerpania, z nerwów i strachu o córkę nie śpi po nocach. Kiedy dzwoni do niego Alan i mówi, że chce spotkać się z Olą, Zimiński słabnie! Mimo to Ola podejmuje decyzję, która nie podoba się rodzicom - porozmawia z Novakiem, musi stawić mu czoła! Czy to bezpieczne?!

Co jeszcze wydarzy się w serialu "Na Wspólnej"?

Zobacz fragment odcinka przed premierą w telewizji!

Prodziekan Mikołaj poznaje cienie nowej funkcji!

Mikołaj rozpoczyna urzędowanie jako prodziekan ds. studentów. Od razu zostaje zasypany stosem spraw, które zaniedbał jego poprzednik. Dziekan wyzłośliwia się nad Leśniewskim… W gabinecie Mikołaja pojawia się śliczna studentka, która wnosi o indywidualny tok studiów. Prosi też Leśniewskiego, by został promotorem jej pracy, tu również bardzo zależy jej na trybie indywidualnym…

Maria z Kopciową wsadzą za kratki fałszywego ornitologa?!

Kadr z odcinka 3714 serialu "Na Wspólnej"
Na Wspólnej - 3714
Kadr z odcinka 3714 serialu "Na Wspólnej"
Źródło: TVN

Roman i Honorata pomagają rannemu mężczyźnie, który dobijał się do nich nocą. Rano Kopciowa znajduje w korytarzu należące do ornitologa buty, które idealnie pasują do śladu znalezionego w lesie. Hoffer zamyka gościa w pokoju i wzywa policję. Tymczasem Ziębowie i Kopciowa z Sokołem ruszają do lasu szukać dowodów - znajdują… worek pieniędzy i pistolet! Czy „ornitolog” trafi do klatki?

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Październik w Na Wspólnej!
W każdej chwili mogą Ci odebrać to co kochasz! Zobacz zwiastun październikowych odcinków serialu TVN Na Wspólnej! Emisja telenoweli od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Prapremiery możesz oglądać w Player.pl!
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!