Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Ola uderza Alana w twarz!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Ola uderza Alana w twarz!

Kiedy zarządza, że idą załatwiać sprawę wesela Ola oznajmia, że ma dziś wizytę u ginekologa. Tymczasem jest umówiona… z Czerskim! Niestety, Alan ją śledzi i odkrywa kłamstwo. Zobaczcie fragment najnowszego odcinka.

Ola uderza Alana w twarz!

Kadr z najnowszego odcinka 3687 serialu Na Wspólnej TVN.
Na Wspólnej - 3687 Kadr z najnowszego odcinka 3687 serialu Na Wspólnej TVN. Źródło: x-news

Alan wciąż kontroluje i krytykuje Olę. Sprawdza jakie leki zażywa i krzyczy, że nie może brać psychotropów, gdy karmi jego syna! Kiedy zarządza, że idą załatwiać sprawę wesela Ola oznajmia, że ma dziś wizytę u ginekologa. Tymczasem jest umówiona… z Czerskim! Niestety, Alan ją śledzi i odkrywa kłamstwo. Zarzuca Oli próbę zdrady! Zimińska uderza narzeczonego w twarz… Co zrobi Alan?!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze dziś wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Kasia nakryje Darka na zdradzie z Anetą?!

Kasia rezygnuje z przyznania się do pocałunku z Czerskim, gdy Darek chłodno oznajmia, że rano jedzie na szkolenie poza Warszawę. Kasia jest pełna podejrzeń - prosi Zakościelnego o adres ośrodka, w którym odbywa się szkolenie i chce sprawdzić Darka! Bergówna jedzie na miejsce… Tymczasem Żbik zaprosił do hotelu Anetę!

Igor będzie walczył – o Elę, czy… Judytę?!

Igor bardzo troszczy się o córkę, która wróciła do niego. Julka prosi tatę, żeby walczył o Elę, tak bardzo za nią tęskni… Tymczasem tekst Nowaka o klubach walki i ich śmiertelnych ofiarach ma iść na pierwszą stronę gazety. Igora to nie cieszy – czuje się wypalony życiowo i zawodowo… Nowak idzie do aresztu spotkać się z Bradecką – uświadamia Judycie, że naprawdę mu na niej zależało.

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Wrzesień z Na Wspólnej!
Wrzesień z Na Wspólnej! Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej TVN. Nowe wątki i nowe intrygi! To trzeba zobaczyć. Źródło: x-news
Na Wspólnej: W nowych odcinkach!
Na Wspólnej: W nowych odcinkach! Zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej! Emisja od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN! Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości