Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Ola chce odebrać Alanowi syna i zostać w Polsce!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Ola chce odebrać Alanowi syna i zostać w Polsce!

Ola spotyka się z Czerskim, z którym tak wiele kiedyś ją łączyło. Prosi go o poprowadzenie sprawy przeciwko jej narzeczonemu, chce odebrać mu dziecko i zostać w Polsce. 

Ola chce odebrać Alanowi syna i zostać w Polsce!

Ola spotyka się z Czerskim, z którym tak wiele kiedyś ją łączyło. Prosi go o poprowadzenie sprawy przeciwko jej narzeczonemu i chce odebrać mu dziecko i zostać w Polsce. Kiedy Mariusz słyszy, że Alan jest prawnikiem, wie że to będzie ciężka batalia… Zimińska dzwoni do mamy i wyznaje, że uciekła od Alana, bo ten jest zdolny do wszystkiego. Niebawem Danka i Marek przekonują się o tym na własnej skórze!

Marta przestaje nad sobą panować – otwarcie oskarża o stalking… swojego prezesa!

Iga przekazuje Marcie, że stalker dzwonił do niej z… Cypru! To ślepy zaułek. Roma bardzo współczuje Leśniewskiej, która jest kłębkiem nerwów. Kiedy do Marty podchodzi prezes Barański i chwyta ją za ramię, ta wybucha! Oskarża szefa o stalking i ucieka z pokoju… Prezes jest oburzony a Leśniewska straci pracę?!

Karol w szoku – ojciec Ali ma romans z… jego byłą!

Karol zauważa na ulicy ojca Ali, który całuje się z… Magą, jego byłą dziewczyną! Mężczyzna go zauważa… Chłopak zwierza się bratu, że boi się powiedzieć Ali o tym, że jej tata ma romans - ukochana może znowu pójść w dragi. Dex uważa, że młoda Myszkowska może być silniejsza, niż myślą… Rodzice Ali zapraszają córkę i Karola na obiad. Chłopak czuje, że czeka go przeprawa z twardym Myszkowskim!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Wrzesień z Na Wspólnej!
Wrzesień z Na Wspólnej! Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej TVN. Nowe wątki i nowe intrygi! To trzeba zobaczyć. Źródło: x-news
Na Wspólnej: W nowych odcinkach!
Na Wspólnej: W nowych odcinkach! Zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej! Emisja od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN! Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości