Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Ognisty pocałunek Moniki i Bruna!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Monika zdradza męża!
Źródło: TVN
Krawczyk biegnie do wrzeszczącej Moniki i zamyka jej usta… pocałunkiem! Ona go odwzajemnia! Pożądanie eksploduje..

Ognisty pocałunek Moniki i Bruna!

Monika przychodzi na kort pograć z Brunem. Droczą się ze sobą i grają zaciekle do chwili, gdy Cieślikowa zostaje trafiona piłką w ramię. Krawczyk biegnie do wrzeszczącej Moniki i zamyka jej usta… pocałunkiem! Ona go odwzajemnia i pożądanie eksploduje! Po chwili Cieślikowa się otrząsa i pełna wyrzutów sumienia wraca do domu. Nie może jednak przestać myśleć o tym, co zaszło...

Zobaczcie fragment odcinka przed emisją w telewizji. Wszystkie odcinki czekają na Was już teraz w Player.pl!

Szark już nigdy nie zobaczy Antka?!

Antek jest w kompletnej rozsypce i chce wyjechać z Warszawy. Szark czuje, że zaraz go straci, koniecznie musi wyjść ze szpitala! Mimo sprzeciwu lekarza prosi Jagodę, żeby mu pomogła. Jagoda dzwoni do Antka, który jest już na dworcu i musi przyjechać do Szarka, jeśli nie chce być na jego pogrzebie! Co zrobi Antek?!

Iga i Robert świadkami dramatu nastolatka!

Iga i Robert konfrontują Fabiana z matką. Kobieta nie rozpoznaje syna! Zdenerwowany chłopak twierdzi, że wcześniej nic takiego się nie działo. Policja wzywa babcię Fabiana, a matka chłopaka zostaje zabrana do szpitala… Tymczasem Michał w coraz lepszej komitywie z Brygidą i słyszy, że dziewczyna marzy by skończyć resocjalizację!

Emisja serialu "Na Wspólnej" już dziś o 20.15 w TVN.

Zobacz też:

W nowych odcinkach "Na Wspólnej"!
Konflikty, problemy rodzinne i zaskakujące zwroty akcji. To wszystko czeka Was w nadchodzących odcinkach serialu "Na Wspólnej"! Chcecie wiedzieć więcej? Zobaczcie zwiastun tygodniowy serialu "Na Wspólnej". Przypominamy, telenowelę możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Prapremiery są dostępne w Player.pl!
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości