Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Nieudane oświadczyny Szarka?!

Na Wspólnej - 3607
Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Nieudane oświadczyny Szarka?!
Szark rusza do ukochanej. Zabiera ją na przejażdżkę tirem, w trakcie której… oświadcza się! Dlaczego Jagoda nie wygląda na szczęśliwą? Zobaczcie fragment przed premierą w telewizji.

Nieudane oświadczyny Szarka?!

Berg i Franek jadą z Szarkiem i jego synem na ryby. Okazuje się, że taka przygoda nie jest dla każdego,Franek nudzi się okrutnie, a Szark wciąż myśli o Jagodzie. W końcu mężczyzna przeprasza Antka i rusza do ukochanej. Zabiera ją na przejażdżkę tirem, w trakcie której… oświadcza się! Dlaczego Jagoda nie wygląda na szczęśliwą?

Co jeszcze wydarzy się w serialu "Na Wspólnej"?

Zobacz fragment odcinka przed premierą w telewizji!

Dramat pacjenta doprowadzi do… szczęścia Dexa?!

Dex odwiedza młodego sportowca z wadą serca – nagle u Natana dochodzi do zapaści! Niestety, chłopaka nie udaje się uratować… Dex jest załamany – przecież Natan miał przed sobą całe życie! Kiedy wraca do domu, Maja zaczyna mu wyrzucać, że chce ją skłócić z Kubą. Jednak, widząc stan Dexa, dziewczyna z czułością go przytula…

Na gości pensjonatu Hofferów pada blady strach!

Maria i Helena prowadzą swoje śledztwo – muszą potwierdzić, że psa Wagnerowej postrzelił myśliwy z pensjonatu. Kobiety dostają się do jego pokoju. Tymczasem Zbyszek ogląda kulę wydobytą z rany zwierzęcia i już wie, że nie jest to nabój z broni myśliwskiej… Roman informuje gości o ostrzeżeniu policji - w okolicy ukrywają się bandyci, którzy obrabowali kantor. Wieczorem ktoś zaczyna dobijać się do drzwi pensjonatu…

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Kadr z odcinka 3710 serialu TVN Na Wspólnej.
W nowych odcinkach Na Wspólnej!
Ujawniamy tajemnice najnowszych odcinków. Zobaczcie zwiastun i przekonajcie się, czym zaskoczą Was bohaterowie "Na Wspólnej"!
Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości