Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Nadchodzą zmiany w życiu Oli?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Zmiany w życiu Oli?
Źródło: TVN
Niespodziewanie Mariusz proponuje Oli… posadę prawniczki w jego kancelarii! Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji.

Ola zwycięska, a Bednarczuk przeżywa koszmar!

Czerski ma dla Oli świetne wieści, Alan zgodził się na jej wszystkie żądania i podpisze zgodę na jej opiekę nad dzieckiem. Niespodziewanie Mariusz proponuje Oli… posadę prawniczki w jego kancelarii! Tymczasem u Zimińskich pojawia się załamana Bednarczukowa, która w ostatnim dniu panieństwa przeżywa koszmar niefortunnych zdarzeń. Teresa odbiera to jako znak od losu czy powinna odwołać ślub?!

Zobaczcie fragment odcinka przed emisją w telewizji! Co jeszcze wydarzy się w serialu "Na Wspólnej"?

Monika nie wie, co robić, wariuje z emocji!

Monika jest pełna wyrzutów sumienia po kolejnym pocałunku z Brunem. Damian martwi się o żonę, która dziwnie się zachowuje. Cieślikowa chcąc zmylić męża, zbiera się w sobie i przygotowuje mu eleganckie śniadanie. To tylko budzi u Damiana jeszcze więcej podejrzeń! Monika nie radzi sobie z własnymi emocjami. Usuwa z telefonu numer do Bruna!

Ziębowie ratują Adasia przed ojcem-katem!

Ziębowie kolejny raz zwodzą Krakowskiego, i nie oddają mu syna. Maria jedzie z Adasiem na komisariat. Tam jest już biologiczna matka chłopca. Kiedy kobieta dowiaduje się, że Piotr mógł molestować syna, jest sceptyczna. Jednak kiedy zjawia się Krakowska i wręcza policji szkicownik dziecka - wszystko staje się boleśnie jasne…

Emisja odcinka serialu "Na Wspólnej" już dziś o godz. 20.15 w TVN! Prapremiera dostępna w Player.pl!

Zobacz też:

W nowych odcinkach "Na Wspólnej"!
Konflikty, problemy rodzinne i zaskakujące zwroty akcji. To wszystko czeka Was w nadchodzących odcinkach serialu "Na Wspólnej"! Chcecie wiedzieć więcej? Zobaczcie zwiastun tygodniowy serialu "Na Wspólnej". Przypominamy, telenowelę możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Prapremiery są dostępne w Player.pl!
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości