Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Młody Smolny się okalecza!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Młody Smolny się okalecza. Dlaczego?!
Źródło: WBD
Smolny bezskutecznie próbuje pogadać z synem, nie wie że milczący Grzesiek właśnie kaleczy swoje dłonie… Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu Na Wspólnej.

Młody Smolny się okalecza! Dlaczego?!

Smolny bezskutecznie próbuje pogadać z synem – nie wie, że milczący Grzesiek właśnie kaleczy swoje dłonie… Tymczasem do Ady dzwoni ojciec zamordowanej przed laty dziewczynki – mężczyzna liczy na to, że dziennikarka opisze ich dramat. Mężczyzna czuje, że to da wsparcie innym rodzicom, którzy stracili bliskich przez bestię. Ada prosi Basię, żeby wstrzymała druk – z szacunku dla ofiar musi uzupełnić powieść!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze dziś wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Bradecka zniszczy Igora?!

Kadr z odcinka 3671 serialu Na Wspólnej TVN.
Na Wspólnej - 3671
Kadr z odcinka 3671 serialu Na Wspólnej TVN.
Źródło: WBD

Igor odwiedza w szpitalu Oskara – chce wiedzieć kto dał mu prochy, bo badanie jego krwi wykazało mieszankę dopalaczy. Młody twierdzi, że niczego nie pamięta. Jednak, kiedy pojawia się u niego Bradecka, chłopak oznajmia jej, że oczekuje „wsparcia” za milczenie… Judyta słysząc, że Igor za dużo wie, proponuje mu namiętny weekend za miastem. Nowak jest bardzo chętny. Tylko jak rozegra to z żoną?!

Aneta coraz bliżej Darka, a Czerski… Kasi?!

Rabski dopada Czerskiego i drwi z niego - Aneta już się nim znudziła, teraz zależy jej tylko na Żbiku! Tymczasem Darek czyta Anecie pozew rozwodowy, w którym Rabski zarzuca jej rozwiązłość i żąda orzeczenia o jej winie, oraz wysokich alimentów! Wściekła Aneta wyżywa się na Czerskim. Po awanturze z kochanką, Czerski jedzie prosto do… Kasi!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Aneta coraz bliżej Darka, a Czerski… Kasi?!
Aneta coraz bliżej Darka, a Czerski… Kasi?! Rabski dopada Czerskiego i drwi z niego - Aneta już się nim znudziła, teraz zależy jej tylko na Żbiku! Tymczasem Darek czyta Anecie pozew rozwodowy, w którym Rabski zarzuca jej rozwiązłość i żąda orzeczenia o jej winie, oraz wysokich alimentów! Wściekła Aneta wyżywa się na Czerskim. Po awanturze z kochanką, Czerski jedzie prosto do… Kasi!
Źródło: WBD
Na Wspólnej: Najlepsze momenty Anny Dereszowskiej!
Anna Dereszowska w serialu TVN "Na Wspólnej" wciela się w rolę Judyty Bradeckiej - właścicielki klubu sportowego. Bohaterka dotychczas już sporo namieszała w życiu bohaterów. Zobaczcie materiał wideo.
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: WBD

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!