Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Młody Smolny przywódcą tęczowej rewolucji?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Młody Smolny przywódcą tęczowej rewolucji?!

Raczej niewielu uczniów traktuje temat poważnie. Za to Grzesiek z Helą przerzucają się pomysłami, co do „tęczowych” projektów. Wychodząc ze szkoły młodzi z czułością trzymają się za ręce. Zobaczcie fragment najnowszego odcinka!

Młody Smolny przywódcą tęczowej rewolucji?!

Grzesiek Smolny dowiaduje się w szkole, że będzie organizowany „tęczowy piątek” – dzień tolerancji. Młodzież jest zadowolona - dzięki temu ominie ich trochę lekcji. Raczej niewielu uczniów traktuje temat poważnie. Za to Grzesiek z Helą przerzucają się pomysłami, co do „tęczowych” projektów. Wychodząc ze szkoły młodzi z czułością trzymają się za ręce. Widzi to Smolny, który przyjechał po syna…

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze dziś wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Ula nie wytrzymuje – opuszcza Kamila!

Ula opuszcza ojca i zostawia mu tylko liścik, że będzie u mamy. Kamil rozdarty uczuciowo i szczęśliwy, że będzie ojcem, ze smutkiem mówi Ani o odejściu Uli. Kolenda przeżywając, że dziewczyna nigdy jej nie wybaczy rozbicia rodziny, mdleje w emocjach. Kiedy odzyskuje przytomność, Hoffer prosi ukochaną żeby przeprowadziła się do niego – dla bezpieczeństwa jej i dziecka!

Darek zdradził Kasię!

Kadr z odcinka 3686 serialu Na Wspólnej TVN.
Na Wspólnej - 3686 Kadr z odcinka 3686 serialu Na Wspólnej TVN. Źródło: x-news

Czerski widzi Darka wychodzącego z mieszkania Anety i to, jak czule kochanka żegna Żbika. Jest wstrząśnięty… Kasia spotyka się z Mariuszem i oznajmia mu, że musi wyznać Darkowi, co wydarzyło się wczoraj między nimi. Czerski podpowiada, żeby zażądała takiej samej szczerości od swojego narzeczonego!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

15 powodów, dla których warto oglądać Na Wspólnej
15 powodów, dla których warto oglądać Na Wspólnej Bo w barze u Ziębów nie szaleje inflacja? I pierogi kosztują nadal 6 zł? A może, dlatego, że gra tam ONA? Posłuchajcie, co na to pytanie co odpowiedzieli aktorzy grający w serialu! A Wy? Dlaczego lubicie oglądać "Na Wspólnej"? Przypominamy, serial emitowany jest codziennie od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Prapremiery czekają na Was w Player.pl! Przypominamy, że dokładnie 20 lat temu, 27 stycznia 2003 r., stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek „Na Wspólnej”, a Polacy poznali rodziny Ziębów, Brzozowskich i ich przyjaciół. Na przestrzeni lat, dzięki wiernej widowni, produkcja uplasowała się w czołówce nie tylko najdłużej emitowanych, ale także – co najważniejsze – ukochanych seriali Polaków! Z 20-tką na karku ekipa „Na Wspólnej” nie zwalnia tempa i już szykuje kolejne niespodzianki dla swoich fanów.
Kuba Wojewódzki: Czy Edyta Zając jest fanką "Na Wspólnej"?
Kuba Wojewódzki: Czy Edyta Zając jest fanką "Na Wspólnej"?

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości