Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Młody Smolny na policji!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Młody Smolny na policji!
Źródło: TVN
Hela i Grzesiek cieszą się z udanej akcji oklejenia auta Wałeckiego tęczowymi naklejkami. Niebawem młody Smolny zostaje wezwany przez policję na przesłuchanie. Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji!

Młody Smolny na policji!

Hela i Grzesiek cieszą się z udanej akcji oklejenia auta Wałeckiego tęczowymi naklejkami. Niebawem młody Smolny zostaje wezwany przez policję na przesłuchanie. Krzysztof jedzie tam z synem i broni go sugerując policji, żeby przejrzeli monitoring szkolny – Wałecki nęka Grześka! Gdy Smolny wraca do biura prosi Adę, żeby napisała o konflikcie w szkole Zimińskiej…

Zobacz fragment odcinka przed premierą w telewizji!

Co jeszcze wydarzy się w serialu "Na Wspólnej"?

Marta kontratakuje! Roma się boi!

Marta robi wrażenie silniejszej niż wczoraj. Gdy Roma wątpi w jej bezpieczeństwo, Leśniewska niespodziewanie stwierdza, że teraz to stalker powinien zacząć się bać. W trakcie programu Marta wyjaśnia swoją sytuację i… grozi swojemu stalkerowi! Lenarska jest mocno zaskoczona i przestraszona…

Sławek doprowadza swojego szefa do zawału!

Sławek jest poirytowany rządami nowej szefowej Kai. Zastępczyni Igi czepia się najdrobniejszego braku w papierach. Gdy policjantka słyszy narzekanie Dziedzica, w odwecie chce zablokować mu urlop! Kiedy konflikt eskaluje, Kaja i Sławek zostają wezwani na dywanik do komendanta Białuskiego. Awanturują się w jego obecności – komendant… dostaje zawału!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

W nowych odcinkach Na Wspólnej!
Jesteście ciekawi, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu "Na Wspólnej"? Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków. Emisja telenoweli od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN!
Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości