Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Mikołaj agresorem?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Mikołaj agresorem?
Źródło: TVN
Rozgoryczony, rzuci się na plagiatora? Zobaczcie fragment dzisiejszego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Honorata biznesmenką, a Mikołaj… agresorem?!

Honoracie bardzo się spodobał pensjonat, który remontował Roman. Namawia męża, żeby ją tam zawiózł. Na miejscu okazuje się, że Hofferowa… chce kupić ten hotel! Tymczasem Mikołaj pyta dziekana o sprawę plagiatu jego pracy. Do Leśniewskiego dociera, że przełożony chce zamieść tę sprawę pod dywan. Rozgoryczony, rzuca się na plagiatora!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz także:

W odcinku 3591
Michał chce być bezpieczny, a Iga… woli ryzyko! Michał sprawdza Starskiego – Igor mówi mu, że Starski był kiedyś oskarżony o defraudację pieniędzy… Brzozowski jest wściekły – też dlatego, że Iga odwołuje spotkanie z Ignasiem! Została porwana kilkuletnia dziewczynka – Przybysz, mimo zaawansowanej ciąży, jedzie badać sprawę! Honorata biznesmenką, a Mikołaj… agresorem?! Honoracie bardzo się spodobał pensjonat, który remontował Roman. Namawia męża, żeby ją tam zawiózł. Na miejscu okazuje się, że Hofferowa… chce kupić ten hotel! Tymczasem Mikołaj pyta dziekana o sprawę plagiatu jego pracy. Do Leśniewskiego dociera, że przełożony chce zamieść tę sprawę pod dywan. Rozgoryczony, rzuca się na plagiatora!!! Szulcowa reklamuje jaja, a Kopciowa zostaje na lodzie… Żaneta znalazła się w ścisłym finale rekrutacji do działu promocji dużej firmy. Jeszcze tylko musi stworzyć reklamę… kurzych jaj! Tymczasem matka Szulcowej przyjmuje zaproszenie na spacer od pana Zbyszka – listonosza. Helena jest bardzo podekscytowana – ale... adorator ją wystawia!
Źródło: TVN
Marzec w Na Wspólnej: Zaskakujące zwroty akcji!
Czy Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) przestanie pić? Jak potoczą się losy bohaterów ulicy Na Wspólnej? Dowiecie się oglądając zwiastun najnowszych odcinków. Emisja od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN!
Źródło: x news
Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Szulcowa reklamuje jaja, a Kopciowa zostaje na lodzie…
Żaneta znalazła się w ścisłym finale rekrutacji do działu promocji dużej firmy. Jeszcze tylko musi stworzyć reklamę… kurzych jaj! Tymczasem matka Szulcowej przyjmuje zaproszenie na spacer od pana Zbyszka – listonosza. Helena jest bardzo podekscytowana – ale... adorator ją wystawia!
Źródło: TVN
podziel się:

Pozostałe wiadomości