Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Maria w szoku! Jej przyjaciółka faszerowana psychotropami przez bezwzględnego sąsiada!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Czy Maria zdąży uratować przyjaciółkę?

Ziębowa obserwuje przez ukrytą kamerkę, co dzieje się z chorą Bożeną. Czy zdąży uratować przyjaciółkę przed pscyhopatą? Zobaczcie fragment odcinka przed emisją w telewizji.

Maria w szoku – jej przyjaciółka faszerowana psychotropami przez bezwzględnego sąsiada!

Kadr z odcinka 3632 serialu "Na Wspólnej".
Na Wspólnej - 3632 Kadr z odcinka 3632 serialu "Na Wspólnej". Źródło: x-news

Ziębowa obserwuje przez ukrytą kamerkę, co dzieje się z chorą Bożeną. Widzi, jak w mieszkaniu Nierzwickiej pojawia się sąsiad, który… szarpie kobietę i wciska jej na siłę jakieś leki!!! Maria nie może na to patrzeć – natychmiast wzywa na pomoc Sławka! Czy nieuczciwy sąsiad, który omamił chorą, bezbronną kobietę poniesie zasłużoną karę?!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze wydarzy się dziś w "Na Wspólnej"?

Ignaś agresorem a Iga z dzieckiem będzie tropić morderców?!

Kadr z odcinka 3623 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3623 Kadr z odcinka 3623 serialu TVN Na Wspólnej. Źródło: mat.prasowe

Michał interweniuje w szkole - oskarża o kradzież i bandytyzm chłopców, którzy prześladują Ignacego. Nagle do gabinetu dyrektorki zostają wprowadzeni wszystkich trzej – znowu się bili! I to Ignaś jest oskarżony o napaść… Tymczasem Iga z dzieckiem wpada do pracy i odkrywa sprawę, nad którą pracują koledzy. Jest bardzo przejęta, bo to morderstwo - i wydarzyło się tam, gdzie spaceruje z córeczką!

Darek demaskuje Magdę – co na to jego ojciec?!

Darek odkrywa na nagraniu z monitoringu, że to Magda podrzuciła anonim do auta Gabryszewskiego, tym samym torpedując sprawę kancelarii Zakościelnego! Tymczasem Andrzej spotyka się z kochanką i oznajmia jej, że decyzja o jego rozwodzie z Justyną już zapadła. Czy zmieni zdanie, gdy dowie się, co zrobiła Magda?!

Emisja najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej" już dziś o 20.15 w TVN. Jeśli nie możecie doczekać się wieczoru, zobaczcie go już teraz w Player.pl!

Zobacz też:

W odcinku 3632
W odcinku 3632 Ignaś agresorem a Iga z dzieckiem będzie tropić morderców?! Michał interweniuje w szkole - oskarża o kradzież i bandytyzm chłopców, którzy prześladują Ignacego. Nagle do gabinetu dyrektorki zostają wprowadzeni wszystkich trzej – znowu się bili! I to Ignaś jest oskarżony o napaść… Tymczasem Iga z dzieckiem wpada do pracy i odkrywa sprawę, nad którą pracują koledzy. Jest bardzo przejęta, bo to morderstwo - i wydarzyło się tam, gdzie spaceruje z córeczką! Darek demaskuje Magdę – co na to jego ojciec?! Darek odkrywa na nagraniu z monitoringu, że to Magda podrzuciła anonim do auta Gabryszewskiego, tym samym torpedując sprawę kancelarii Zakościelnego! Tymczasem Andrzej spotyka się z kochanką i oznajmia jej, że decyzja o jego rozwodzie z Justyną już zapadła. Czy zmieni zdanie, gdy dowie się, co zrobiła Magda?! Maria w szoku – jej przyjaciółka faszerowana psychotropami przez bezwzględnego sąsiada! Ziębowa obserwuje przez ukrytą kamerkę, co dzieje się z chorą Bożeną. Widzi, jak w mieszkaniu Nierzwickiej pojawia się sąsiad, który… szarpie kobietę i wciska jej na siłę jakieś leki!!! Maria nie może na to patrzeć – natychmiast wzywa na pomoc Sławka! Czy nieuczciwy sąsiad, który omamił chorą, bezbronną kobietę poniesie zasłużoną karę?!
W nowych odcinkach!
W nowych odcinkach! Mamy dla Was zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej! Jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Obejrzyjcie zwiastun tygodniowy!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości