Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Lew ratuje Dexa, a Ala dowiaduje się o zdradzie ojca!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Dex stracił pracę po samowolnej akcji ratowania pacjentki!
Źródło: TVN
Dex wylatuje z praktyk po samowolnej akcji ratowania pacjentki. Jednak Nalepa interweniuje u dyrektora Adamskiego. Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji! 

Lew ratuje Dexa, a Ala dowiaduje się o zdradzie ojca!

Dex wylatuje z praktyk po samowolnej akcji ratowania pacjentki. Jednak Nalepa interweniuje u dyrektora Adamskiego, ten daje studentowi drugą szansę. Lew powiadamia zrozpaczonego Dexa, żeby wracał - po czym daje mu poważną lekcję pokory… Tymczasem Ala dowiaduje się od mamy o zdradzie ojca! I przypadkiem dowiaduje się od Magi, że to ona jest kochanką jej taty!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu.

Co jeszcze dziś w serialu "Na Wspólnej"?

Ola w panice! Alan okleja jej zdjęciami całe miasto!

Czerski spotyka się z Olą i według niego dowody, które mu dostarczyła świadczą bezsprzecznie o tym, że Alan znęcał się nad młodą Zimińską. Mariusz natychmiast składa wniosek o zakaz zbliżania się narzeczonego do niej! Novak tymczasem ostro działa. Rozkleja zdjęcia Oli i ich synka z ogłoszeniem o dużej nagrodzie za pomoc w ich odnalezieniu! Zimińscy są załamani, a Ola wpada w panikę!

Kamil kompletnie rozbity śmiercią Anny! Czy przestanie obwiniać nowonarodzoną córeczkę?!

Ula przychodzi do Kamila, nie potrafi pocieszyć ojca. Przekazuje wyrazy współczucia od Zuzy. Hoffer jest w kompletnej rozpaczy i ciągle odsłuchuje wiadomość nagraną przez Anię na dzień przed śmiercią… W końcu Kamil zbiera się w sobie i jedzie do szpitala, do swojej maleńkiej córeczki. Czy w końcu przełamie się i weźmie ją na ręce?

Kadr z odcinka 3692 serialu TVN "Na Wspólnej"!
Na Wspólnej - 3692
Kadr z odcinka 3692 serialu TVN "Na Wspólnej"!
Źródło: x-news

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

W nowych odcinkach!
Zwiastun odcinków nadchodzącego tygodnia. Zobacz materiał wideo i sprawdź, co wydarzy się w życiu Twoich ulubionych bohaterów serialu TVN Na Wspólnej - Darka, Anety, Kasi i Olki!
Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości