Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Kuba porzuci Majkę?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Kuba porzuci Majkę?

Mamy dla Was fragment najnowszego odcinka! Zobaczcie go już teraz przed premierą w telewizji!

Ala dobija się do Karola, a Kuba… chce zostawić Majkę?!

Karol jest wkurzony i nie odbiera telefonów od Ali. Dex i Majka martwią się - wiedzą, że przecież ci dwoje są dla siebie stworzeni! Młodzi mają też inny problem – właściciel mieszkania podniósł im czynsz wynajmu… Tymczasem Kuba niespodziewanie dostaje się na wymianę studencką. Ma jechać do Berlina na 3 miesiące. Co na to Maja?!

Emisja odcinka 3597 serialu "Na Wspólnej" już dziś o godz.20.15 w TVN! Jeśli nie możecie się doczekać wieczoru, już teraz zajrzyjcie do Player.pl!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zagłosuj na serial "Na Wspólnej" w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia"!

Pomimo 20-tki na karku „Na Wspólnej” ma się lepiej niż kiedykolwiek! A nadchodzący sezon jest tego najlepszym dowodem. Twórcy jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce zadbali o to, żeby nieustannie zaskakiwać widzów przed ekranami. Poruszające historie, oczekiwane powroty i nowi bohaterowie. To wszystko i jeszcze więcej wiosną w „Na Wspólnej”! Sprawdź kto dołączył do obsady serialu!

Zobacz też:

Marzec w Na Wspólnej: Zaskakujące zwroty akcji!
Marzec w Na Wspólnej: Zaskakujące zwroty akcji! Czy Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) przestanie pić? Jak potoczą się losy bohaterów ulicy Na Wspólnej? Dowiecie się oglądając zwiastun najnowszych odcinków. Emisja od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN! Źródło: x news
Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Michał już wie, że Starski to oszust?
Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Michał już wie, że Starski to oszust? Przybysz jedzie do kolejnego porwania w galerii handlowej! Natychmiast obstawia wyjścia z budynku i zarządza poszukiwania dziecka. Iga znajduje małą dziewczynkę ukrytą w toaletach sklepu. Robert ma ryzykowny pomysł – czy dziecko rozpozna porywaczkę?! Tymczasem Michał dowiaduje się od Igora, że ogromny kapitał firmy Starskiego to fikcja – w rzeczywistości konta biznesmena są puste!
W nowych odcinkach Na Wspólnej!
W nowych odcinkach Na Wspólnej! Mamy dla Was zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej! Czy Gucio przeżyje? Jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów serialu? Obejrzyjcie zwiastun najnowszych odcinków serialu! Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości