Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Kobiety zniszczą Zakościelnego?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Zakościelny kontra kochanka!
Źródło: WBD
Zdenerwowana Magda czeka w pokoju hotelowym na Andrzeja. Jest wściekła na kochanka - naraził ją na awanturę z Darkiem! Zobaczcie fragment przed emisją odcinka!

Zakościelny w potrzasku – żona i kochanka go nienawidzą!

Zdenerwowana Magda czeka w pokoju hotelowym na Andrzeja. Jest wściekła na kochanka - naraził ją na awanturę z Darkiem! Rano Zakościelny słyszy od żony, że ona nie chce dłużej udawać przed dziećmi – muszą im powiedzieć, że to koniec ich rodziny! Justyna nie ukrywa, że chętnie zniszczyłaby męża. Ten jest już pewny, że to żona - w akcie zemsty – skomplikowała sprawę Gabryszewskiego… 

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze wydarzy się dziś w "Na Wspólnej"?

Eliza uziemiona a do Jarka wracają koszmary z młodości…

Eliza jest wściekła – uziemiona w domu na 3 tygodnie, z nogą w stabilizatorze, nie może szukać pracy! Nieoczekiwanie pojawia się winowajca jej wypadku – nowy sąsiad. Przystojny, młody mężczyzna wpada do niej z winem… Tymczasem Junior walczy o swoją godność na lekcji fizyki. Nauczycielka wyśmiewa go i wyzywa. W domu Junior skarży się rodzicom. Okazuje się, że… identyczną gehennę z tą kobietą przeżywał kiedyś Jarek!

Maria organizuje akcję, jak w szpiegowskim thrillerze!

Kadr z odcinka 3629 serialu Na Wspólnej. Maria Zięba (Bożena Dykiel) rozmawia z policjantem.
Na Wspólnej - 3629
Kadr z odcinka 3629 serialu Na Wspólnej. Maria Zięba (Bożena Dykiel) rozmawia z policjantem.
Źródło: x-news

Franek pożycza babci szpiegowski gadżet – długopis z kamerką. Ziębowa musi sprawdzić, co dzieje się z jej przyjaciółką Bożeną. Listonosz Sokół - wysłany przez Marię i Helenę - idzie z fikcyjnym przekazem pieniężnym do mieszkania kobiety. Jej sąsiad – pokazując umowę z Nierzwicką – chce przejąć pieniądze. Jednak musi wpuścić Zbyszka, który upiera się, żeby oddać pieniądze adresatce. Korzystając z nieuwagi mężczyzny, Sokół zostawia przy łóżku chorej długopis, który przekazuje obraz prosto do komputera Ziębów…

Kadr z odcinka 3631 serialu "Na Wspólnej" TVN.
Na Wspólnej - 3631
Kadr z odcinka 3631 serialu "Na Wspólnej" TVN.
Źródło: x-news

Emisja najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej" już dziś o 20.15 w TVN. Jeśli nie możecie doczekać się wieczoru, zobaczcie go już teraz w Player.pl!

Zobacz też:

W nowych odcinkach!
Mamy dla Was zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej! Jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Obejrzyjcie zwiastun tygodniowy!
Maj w Na Wspólnej: Zdrady i bójka przyjaciół!
Zwiastun najnowszych odcinków majowych serialu Na Wspólnej. Emisja od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Oglądaj też w Player.pl!
Źródło: WBD

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości