Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Kasia zdradza Darka.. a Darek ją!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Kasia zdradza Darka.. a Darek ją?!

Kiedy rozmawiają i piją szampana, nagle Mariusz… całuje Kasię! Widzi to Darek, który przyjechał po ukochaną. Wraca do auta i jedzie prosto… do mieszkania Anety! Zobaczcie szokujący fragment odcinka.

Kasia zdradza Darka, a Darek ją?!

Żbik informuje Anetę, że zdobył dowody zdrady jej męża i Rabski zgadza się na rozwód bez orzekania o winie. Siwek oddycha z ulgą i… pogrywa z Darkiem wabiąc go i kusząc! Tymczasem Czerski wpada do pracowni Kasi po swój portret. Kiedy rozmawiają i piją szampana, nagle Mariusz… całuje Kasię! Widzi to Darek, który przyjechał po ukochaną. Wraca do auta i jedzie prosto… do mieszkania Anety!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze dziś wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Kamil dowiaduje się, że będzie ojcem!

Kamil wydzwania do Kolendy, lecz ta go nie odbiera. Hoffer jedzie do niej, wdziera się do mieszkania i oznajmia, że nie wyjdzie dopóki się nie dowie, czy Anna nosi jego dziecko! Kolenda nie ma już siły dalej kłamać… Co zrobi Kamil?

Honorata rozprawia się z oszustem!

Honorata, po nieprzespanej nocy, wtajemnicza Romana i Martę w swój plan ratowania pensjonatu i… Kujawskiej! Hofferowa odnalazła w internecie newsy o oszustwie „na pisarza” – jest pewna, że to Jarzyna! Mężczyzna niespodziewanie zostaje poproszony przez Martę o wywiad – zdziwiona Kujawska słucha, jak jej ukochany nie potrafi nic powiedzieć o sobie i swojej książce... A cała prawda dociera do niej, gdy Honorata przyjeżdża z policją i kobietą oszukaną przez „pisarza”!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Wrzesień z Na Wspólnej!
Wrzesień z Na Wspólnej! Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej TVN. Nowe wątki i nowe intrygi! To trzeba zobaczyć. Źródło: x-news
Na Wspólnej: Najlepsze momenty Anny Dereszowskiej!
Na Wspólnej: Najlepsze momenty Anny Dereszowskiej! Anna Dereszowska w serialu TVN "Na Wspólnej" wciela się w rolę Judyty Bradeckiej - właścicielki klubu sportowego. Bohaterka dotychczas już sporo namieszała w życiu bohaterów. Zobaczcie materiał wideo. Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości