Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Karol w szoku! Ojciec Ali ma romans z… jego byłą!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Karol w szoku! Ojciec Ali ma romans z… jego byłą!

Karol zauważa na ulicy ojca Ali, który całuje się z… Magą, jego byłą dziewczyną! Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji.

Karol zauważa na ulicy ojca Ali, który całuje się z… Magą, jego byłą dziewczyną! Mężczyzna go zauważa… Chłopak zwierza się bratu, że boi się powiedzieć Ali o tym, że jej tata ma romans - ukochana może znowu pójść w dragi. Dex uważa, że młoda Myszkowska może być silniejsza, niż myślą… Rodzice Ali zapraszają córkę i Karola na obiad. Chłopak czuje że czeka go przeprawa z twardym Myszkowskim! Chłopak zwierza się bratu, że boi się powiedzieć Ali o tym, że jej tata ma romans - ukochana może znowu pójść w dragi. Dex uważa, że młoda Myszkowska może być silniejsza, niż myślą… Rodzice Ali zapraszają córkę i Karola na obiad. Chłopak czuje, że czeka go przeprawa z twardym Myszkowskim!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze dziś wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Marta przestaje nad sobą panować – otwarcie oskarża o stalking… swojego prezesa!

Iga przekazuje Marcie, że stalker dzwonił do niej z… Cypru! To ślepy zaułek. Roma bardzo współczuje Leśniewskiej, która jest kłębkiem nerwów. Kiedy do Marty podchodzi prezes Barański i chwyta ją za ramię, ta wybucha!!! Oskarża szefa o stalking i ucieka z pokoju… Prezes jest oburzony – Leśniewska straci pracę?!

Ola chce odebrać Alanowi syna i zostać w Polsce!

Ola spotyka się z Czerskim, z którym tak wiele kiedyś ją łączyło. Prosi go o poprowadzenie sprawy przeciwko jej narzeczonemu – chce odebrać mu dziecko i zostać w Polsce. Kiedy Mariusz słyszy, że Alan jest prawnikiem, wie że to będzie ciężka batalia… Zimińska dzwoni do mamy - wyznaje, że uciekła od Alana, bo ten jest zdolny do wszystkiego. Niebawem Danka i Marek przekonują się o tym na własnej skórze!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Wrzesień z Na Wspólnej!
Wrzesień z Na Wspólnej! Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej TVN. Nowe wątki i nowe intrygi! To trzeba zobaczyć. Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości