Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Karol próbuje ochronić Alę przed zdradą jej ojca!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Karol próbuje ochronić Alę przed zdradą jej ojca!
Źródło: TVN
Karol w tajemnicy przed Alą spotyka się z Magą, którą widział ostatnio w objęciach z ojcem Ali. Dziewczyna jest zszokowana gdy słyszy, kim jest jej kochanek. Zobaczcie fragment przed emisją w telewizji.

Karol próbuje ochronić Alę przed zdradą jej ojca!

Dex rozpoczyna praktyki w szpitalu pod opieką doktora Nalepy, który wcale nie jest z tego zadowolony. Lew od razu ustawia młodziaka po swojemu… Tymczasem Karol w tajemnicy przed Alą, spotyka się z Magą, którą widział ostatnio w objęciach z ojcem Ali. Dziewczyna jest zszokowana gdy słyszy, kim jest jej kochanek. Potem Karol widzi się z ojcem Ali i ten oznajmia, że kocha Magę i nie rzuci jej!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu.

Co jeszcze dziś w serialu "Na Wspólnej"?

Bójka w firmie Bogdana!

W firmie spedycyjnej u Berga pojawia się młody, bystry chłopak, który szuka pracy. Antek mówi, że jest dobrym mechanikiem i od razu zauważa, że w kole jednego z tirów jest zbyt mało powietrza. Bogdan zleca sprawdzenie tego Szarkowi. Ten jest wściekły, że jakiś dzieciak miesza się w jego obowiązki. Dochodzi do szarpaniny – interweniujący Bogdan dostaje od Szarka w oko z łokcia!

Ula odmawia kontaktu z Kamilem a Kolenda… zaczyna rodzić!

Kadr z odcinka 3690 serialu Na Wspólnej TVN.
Na Wspólnej - 3690
Kadr z odcinka 3690 serialu Na Wspólnej TVN.
Źródło: x-news

Kamil próbuje umówić się z córką, lecz Ula odmawia spotkania. Kolenda pociesza Hoffera i stara się skierować jego myśli na ich wspólną przyszłość z dzieckiem. Staje się to bardzo realistyczne, gdy po południu u Ani zaczynają się bolesne skurcze. Kamil natychmiast zabiera ukochaną do szpitala – tam rozpoczyna się poród!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Wrzesień z Na Wspólnej!
Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej TVN. Nowe wątki i nowe intrygi! To trzeba zobaczyć.
Źródło: x-news
W nowych odcinkach!
Zwiastun odcinków nadchodzącego tygodnia. Zobacz materiał wideo i sprawdź, co wydarzy się w życiu Twoich ulubionych bohaterów serialu TVN Na Wspólnej - Darka, Anety, Kasi i Olki!
Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości