Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Kamil zostanie ojcem! Trwa poród

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Kolenda rodzi!
Źródło: TVN
Hoffer jest cały czas przy ukochanej – przejęty i wspierający. Po wielu godzinach Kolenda rodzi córeczkę! Zobaczcie fragment przed premierą w telewizji!

Kolenda rodzi córkę Kamilowi!

Anna między kolejnymi bolesnymi skurczami prosi Kamila, żeby powiadomił jej matkę, że rodzi. Hoffer jest cały czas przy ukochanej – przejęty i wspierający. Po wielu godzinach Kolenda rodzi córeczkę, Kamil jest oszołomiony i bardzo szczęśliwy.

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu.

Co jeszcze dziś w serialu "Na Wspólnej"?

Darek odtrąca Anetę! Czy czeka go zemsta zranionej kobiety?!

Kadr z odcinka 3691 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3691
Kadr z odcinka 3691 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: x-news

Żbika w kancelarii odwiedza Rabski, który zdecydował się na rozwód bez orzekania o winie. To dobra wiadomość dla Anety, Darek natychmiast idzie do kochanki. Siwek się cieszy, nachalnie adorując Żbika. Jednak ten traktuje ją z dystansem. W końcu Darek zdecydowanie oświadcza byłej żonie, że teraz to Kasia jest dla niego najważniejsza! Aneta jest w szoku! Czy będzie się mścić?!

Bogdan tęskni za rodziną, a jego pracownicy… znowu się leją!

Bogdan nie może spać, tęskni za córeczką i żoną, która nie odpisuje do niego… W pracy Berg kieruje Antka na sprawdzian do Szarka. Chłopak się spisuje na tyle świetnie, że koledzy dają mu się nawet zaprosić po pracy na piwo. Atmosfera jest super do momentu, kiedy Szark zaczyna opowiadać o swoich marynarskich podbojach miłosnych.. a Antek nagle zaczyna go wyzywać i znowu dochodzi do bójki!  

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Wrzesień z Na Wspólnej!
Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej TVN. Nowe wątki i nowe intrygi! To trzeba zobaczyć.
Źródło: x-news
W nowych odcinkach!
Zwiastun odcinków nadchodzącego tygodnia. Zobacz materiał wideo i sprawdź, co wydarzy się w życiu Twoich ulubionych bohaterów serialu TVN Na Wspólnej - Darka, Anety, Kasi i Olki!
Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości