Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Kamil dowiaduje się, że będzie ojcem!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Kamil dowiaduje się, że będzie ojcem!

Hoffer jedzie do Kolendy, wdziera się do mieszkania i oznajmia, że nie wyjdzie dopóki się nie dowie, czy Anna nosi jego dziecko. Zobaczcie fragment przed premierą w telewizji!

Kamil dowiaduje się, że będzie ojcem!

Kamil wydzwania do Kolendy, lecz ta go nie odbiera. Hoffer jedzie do niej, wdziera się do mieszkania i oznajmia, że nie wyjdzie dopóki się nie dowie, czy Anna nosi jego dziecko! Kolenda nie ma już siły dalej kłamać… Co zrobi Kamil?!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze dziś wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Kasia zdradza Darka, a Darek ją?!

Żbik informuje Anetę, że zdobył dowody zdrady jej męża i Rabski zgadza się na rozwód bez orzekania o winie. Siwek oddycha z ulgą i… pogrywa z Darkiem wabiąc go i kusząc! Tymczasem Czerski wpada do pracowni Kasi po swój portret. Kiedy rozmawiają i piją szampana, nagle Mariusz… całuje Kasię! Widzi to Darek, który przyjechał po ukochaną. Wraca do auta i jedzie prosto… do mieszkania Anety!!!

Honorata rozprawia się z oszustem!

Honorata, po nieprzespanej nocy, wtajemnicza Romana i Martę w swój plan ratowania pensjonatu i… Kujawskiej! Hofferowa odnalazła w internecie newsy o oszustwie „na pisarza” – jest pewna, że to Jarzyna! Mężczyzna niespodziewanie zostaje poproszony przez Martę o wywiad – zdziwiona Kujawska słucha, jak jej ukochany nie potrafi nic powiedzieć o sobie i swojej książce... A cała prawda dociera do niej, gdy Honorata przyjeżdża z policją i kobietą oszukaną przez „pisarza”!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Wrzesień z Na Wspólnej!
Wrzesień z Na Wspólnej! Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej TVN. Nowe wątki i nowe intrygi! To trzeba zobaczyć. Źródło: x-news
Na Wspólnej: W nowych odcinkach!
Na Wspólnej: W nowych odcinkach! Sprawdźcie już teraz, co przyniesie w życiu bohaterów serialu nadchodzący tydzień! Zwiastun tygodniowy serialu "Na Wspólnej"! Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej". Zapraszamy do oglądania prapremier na platformie Player.pl! Będzie gorąco! Emisja serialu "Na Wspólnej" przez całe wakacje w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15! Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl! Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości