Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Jak potoczą się losy Darka i Kasi?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Darek zdradził Kasię!

Czerski widzi Darka wychodzącego z mieszkania Anety i to, jak czule kochanka żegna Żbika. Zobaczcie fragment odcinka przed emisją w telewizji!

Darek zdradził Kasię!

Czerski widzi Darka wychodzącego z mieszkania Anety i to, jak czule kochanka żegna Żbika. Jest wstrząśnięty… Kasia spotyka się z Mariuszem i oznajmia mu, że musi wyznać Darkowi, co wydarzyło się wczoraj między nimi. Czerski podpowiada, żeby zażądała takiej samej szczerości od swojego narzeczonego!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze dziś wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Ula nie wytrzymuje – opuszcza Kamila!

Ula opuszcza ojca i zostawia mu tylko liścik, że będzie u mamy. Kamil rozdarty uczuciowo i szczęśliwy, że będzie ojcem, ze smutkiem mówi Ani o odejściu Uli. Kolenda przeżywając, że dziewczyna nigdy jej nie wybaczy rozbicia rodziny, mdleje w emocjach. Kiedy odzyskuje przytomność, Hoffer prosi ukochaną żeby przeprowadziła się do niego – dla bezpieczeństwa jej i dziecka!

Młody Smolny przywódcą tęczowej rewolucji?!

Grzesiek Smolny dowiaduje się w szkole, że będzie organizowany „tęczowy piątek” i dzień tolerancji. Młodzież jest zadowolona, dzięki temu ominie ich trochę lekcji. Raczej niewielu uczniów traktuje temat poważnie. Za to Grzesiek z Helą przerzucają się pomysłami, co do „tęczowych” projektów. Wychodząc ze szkoły młodzi z czułością trzymają się za ręce. Widzi to Smolny, który przyjechał po syna…

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Wrzesień z Na Wspólnej!
Wrzesień z Na Wspólnej! Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej TVN. Nowe wątki i nowe intrygi! To trzeba zobaczyć. Źródło: x-news
Kasia i Darek - gorące momenty! Ta para od początku budzi kontrowersje! Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) przeszli długą drogę zanim ich losy znów się splotły. Przypomnijcie sobie wspólne momenty Bergowej i Żbika z serialu TVN "Na Wspólnej". Obiecujemy - będzie gorąco i wzruszająco. Jeśli czujecie niedosyt, oglądajcie serial "Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN. Jeśli chcecie zdążyć przed emisją w telewizji, zaglądajcie do player.pl! Tam czekają na Was prapremiery!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości