Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Hebel zepsuje chrześniakowi zaręczyny?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Hebel zepsuje chrześniakowi zaręczyny?!
Źródło: WBD
Okazuje się, że jego chrześniak trenuje lot z pierścionkiem zaręczynowym dla ukochanej. Ryszard niestety chwyta za stery.. Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Hebel zepsuje chrześniakowi zaręczyny?! Hebel zauważa w swoim ogrodzie latający dron. Podejrzewa, że to szpieg, próbuje strącić urządzenie kamieniem. W końcu dopada operatora drona, którym jest… Seba! Okazuje się, że jego chrześniak trenuje lot z pierścionkiem zaręczynowym dla ukochanej. Ryszard chwyta za stery i po chwili… dron z biżuterią znika z pola widzenia!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze wydarzy się dziś w "Na Wspólnej"?

Ada porażona – już wie, co jej ojciec chciał zrobić Basi!

Kadr z odcinka 3626 serialu Na Wspólnej TVN
Na Wspólnej - 3626
Kadr z odcinka 3626 serialu Na Wspólnej TVN
Źródło: x-news

Ada napada na ojca – ma jej natychmiast powiedzieć, o co była jego awantura z rodzicami Daniela! Baliszewski nie ma wyjścia – wyznaje córce, że kiedyś próbował zgwałcić Basię. Wstrząśnięta dziewczyna patrzy na niego z nienawiścią i… ucieka. Daniel pociesza zapłakaną Adę - to historia ich rodziców, a oni mają napisać swoją…Wieczorem Baliszewski dzwoni do Basi! Chce się spotkać i porozmawiać w cztery oczy. Co zamierza?

Ignaś szuka pomocy – ale Michał ma w głowie co innego, niż pomoc synowi…

Ignacy nie chce iść do szkoły - uwzięli się na niego starsi chłopcy. Rozkojarzony Michał radzi mu, żeby załatwił sprawę po męsku. Jest wkurzony, bo Iga nie odbiera od niego telefonu…. Ona tymczasem wyżala się Marcie - ma dość kontroli Brzozowskiego i jego chorej zazdrości! Przed szkołą Ignasia zaczepiają dwaj chuligani - szydzą z niego, grożą i zabierają mu pieniądze. Młody Brzozowski zamiast w szkole, ląduje u Igi!

Emisja najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej" już dziś o 20.15 w TVN. Jeśli nie możecie doczekać się wieczoru, zobaczcie go już teraz w Player.pl

Zobacz też:

Maj w Na Wspólnej: Zdrady i bójka przyjaciół!
Zwiastun najnowszych odcinków majowych serialu Na Wspólnej. Emisja od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Oglądaj też w Player.pl!
Źródło: WBD
W nowych odcinkach
Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej". Zapraszamy do oglądania prapremier na platformie Player.pl! Będzie się działo! Emisja serialu "Na Wspólnej" w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15!
Źródło: WBD

Źródło zdjęcia głównego: x news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!