Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Dziecko Igi w śmiertelnym zagrożeniu!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Dziecko Igi w śmiertelnym zagrożeniu!

Brygida postanawia udowodnić, że Iga została okradziona przez gang Wiktorii. Śledzi w parku opiekunkę spacerującą z córeczką Igi. Wysyła Przybysz zdjęcie niani z kryminalistą, którego rozpoznaje Tadeusiak. Iga natychmiast przyjeżdża do domu. Wiktoria wie, że to koniec, chwyta nóż kuchenny i… malutką Nadi.

Dziecko Igi w śmiertelnym zagrożeniu!

Brygida mówi Idze, że ta została okradziona przez gang Wiktorii. Przybysz nie chce wierzyć dziewczynie. Brygida postanawia to udowodnić - śledzi w parku opiekunkę spacerującą z córeczką Igi. Wysyła Przybysz zdjęcie niani z kryminalistą, którego rozpoznaje Tadeusiak. Iga natychmiast przyjeżdża do domu. Wiktoria wie, że to koniec - chwyta nóż kuchenny i… malutką Nadię.

Jesteście ciekawi, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Na Wspólnej"? Zobaczcie najnowszy fragment!

Co jeszcze wydarzy się w najnowszym odcinku?

Lew i Adamski rywalizują o piękną panią doktor!

Nalepa widzi jak Adamski stara się przypodobać dr Agier i osobiście wbija znak rezerwacji miejsca parkingowego dla jej motocykla. Lew wyrywa tabliczkę i… sam wręcza ją Łucji! Jakiś czas później oboje ratują życie pacjenta. Rozpatrując przyczynę jego zawału, nie mogą dojść do porozumienia. W końcu Lew i Łucja zakładają się: ten, kto ma rację, wygrywa przejażdżkę na motocyklu przegranego!

Szark porusza serce Antka?

Szark zamęcza Bogdana – jak nadrobić 23 lata, kiedy nie wiedział o istnieniu swojego syna? Berg radzi przyjacielowi, żeby opowiedział Antkowi o sobie i swojej rodzinie. Szarkowski zabiera syna w tajemniczą podróż - wywozi go… w szczere pole! Chłopak ma dość szalonych pomysłów ojca, ale gdy ten wyznaje mu swoje marzenia, Antek jest naprawdę wzruszony…

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Na Wspólnej: Najlepsze momenty Anety i Darka
Na Wspólnej: Najlepsze momenty Anety i Darka Specjalnie dla fanów serialu Na Wspólnej TVN - materiał z najlepszymi momentami Anety i Darka. Zobaczcie to jeszcze raz! Przypominamy, serial emitowany jest od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Źródło: WBD
Najlepsze momenty Heleny w Na Wspólnej!
Najlepsze momenty Heleny w Na Wspólnej! Babcia Helena to z pewnością Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości