Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Dramatyczna akcja w szpitalu! Czy Dex uratuje życie pacjentki?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Czy Dex uratuje życie pacjentki!

Na praktykach w szpitalu Dex dostaje od Nalepy polecenie spisania wywiadu lekarskiego ze starszą pacjentką. W trakcie rozmowy kobieta traci przytomność! Dex bezskutecznie wzywa pomocy – sam musi ratować życie staruszki! Zobaczcie fragment przed premierą w telewizji!

Dramatyczna akcja w szpitalu! Dex ratuje życie pacjentki!

Zmartwiony Karol zwierza się bratu, że ojciec Ali nie zamierza zerwać z Magą. Boi się powiedzieć ukochanej o zdradzie jej taty. Rozmowę braci podsłuchuje Majka - umawia się z Magą i słyszy od niej, że ta jest zakochana na zabój w Myszkowskim… Tymczasem na praktykach w szpitalu Dex dostaje od Nalepy polecenie spisania wywiadu lekarskiego ze starszą pacjentką – w trakcie rozmowy kobieta traci przytomność! Dex bezskutecznie wzywa pomocy i sam musi ratować życie staruszki!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu.

Co jeszcze dziś w serialu "Na Wspólnej"?

Antek chce zrezygnować z pracy! Czy powstrzyma go… miłość do Kasi?!

Po bójce z Szarkiem Antek nie może opanować wściekłości, ze łzami w oczach ogląda w telefonie stare zdjęcie. Jest na nim piękna dziewczyna wtulona w młodego… Szarka! Następnego dnia chłopak oznajmia Bergowi, że rezygnuje z pracy. Gdy wychodzi, wpada na Szarka. Mężczyzna przeprasza za wczoraj, chce zgody. Antek nie wie, co zrobić, szczególnie że do Bogdana przyjeżdża Kasia i chłopak nie może oderwać od niej oczu…

Tragedia Kamila! Jego ukochana… nie żyje!

Kadr z odcinka 3692 serialu TVN "Na Wspólnej"!
Na Wspólnej - 3692 Kadr z odcinka 3692 serialu TVN "Na Wspólnej"! Źródło: x-news

Oszołomiony Kamil czeka na korytarzu, kiedy pojawia się matka Kolendy, kobieta chce wiedzieć, co z jej córką. W tym momencie wychodzi lekarka i oznajmia im, że… Anna zmarła! Lekarze szukają przyczyn. Boska jest w ciężkiej rozpaczy, natomiast zszokowany Kamil… odmawia zobaczenia swojej malutkiej córeczki!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

W nowych odcinkach!
W nowych odcinkach! Zwiastun odcinków nadchodzącego tygodnia. Zobacz materiał wideo i sprawdź, co wydarzy się w życiu Twoich ulubionych bohaterów serialu TVN Na Wspólnej - Darka, Anety, Kasi i Olki! Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości