Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Do Brygidy wracają koszmary z przeszłości…

Na Wspólnej - 3712
231013_NA_WSPOLNEJ_s21_odc3711_fr4
Iga szuka Brygidy, która zniknęła z jej domu. Dziewczyna jest z dzieckiem na przystanku autobusowym i zauważa ją jakiś podejrzany typ. Podbiega, chwyta Brygidę za gardło i żąda spłaty długów!

Do Brygidy wracają koszmary z przeszłości…

Iga szuka Brygidy, która zniknęła z jej domu. Dziewczyna jest z dzieckiem na przystanku autobusowym, zauważa ją jakiś podejrzany typ. Podbiega, chwyta Brygidę za gardło i żąda spłaty długów! Tymczasem Michał przyjeżdża z córeczką na spotkanie z Wiktorią. Przeprasza opiekunkę za nieprzyjemną sytuację zafundowaną jej przez Brygidę. Prosi kobietę, żeby wróciła do nich…

Zobacz fragment odcinka przed premierą w telewizji!

Co jeszcze wydarzy się w serialu "Na Wspólnej"?

Walka Oli o dziecko trwa!

Ola w traumie po tym jak Alan ją pobił i porwał jej synka jest przestraszona, wciąż spodziewa się ataku Novaka. Kiedy Zimińscy wychodzą do pracy, wpada Gosia, Ola nie może być sama z dzieckiem… Po południu przychodzi Czerski z wiadomością, że złożył w sądzie wniosek o wyłączną opiekę Oli nad małym Alanem. Jest też zła nowina – Novaka wypuszczono z aresztu!

Smutek Berga kontra radość Szarka…

Bogdan bardzo tęskni za ukochaną żoną i córką. Czuje się zbywany przez Joannę i coraz bardziej go to martwi… Z czarnych myśli Berga wyrywa rozpromieniony Szark, chce wybrać się na ryby z synem w towarzystwie Bogdana i Franka. Kiedy Szarkowski mówi o tym swojej ukochanej, Jagoda jest rozczarowana, bo wolny dzień chciała spędzić z nim…

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Kadr z odcinka 3710 serialu TVN Na Wspólnej.
W nowych odcinkach Na Wspólnej!
Ujawniamy tajemnice najnowszych odcinków. Zobaczcie zwiastun i przekonajcie się, czym zaskoczą Was bohaterowie "Na Wspólnej"!
Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości