Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Darek i Marta zniszczą Romę?

Na Wspólnej - 3764
Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Nadciąga koniec Romy?!
Źródło: TVN
Marta przekazuje Darkowi zapisy rozmów Romy, świadczące o tym, że to Lenarska była jej stalkerem. Leśniewska prosi Żbika, żeby ją reprezentował przed sądem w sprawie o stalking! Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji.

Nadciąga koniec Romy?!

Aktualnie czytasz: Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Darek i Marta zniszczą Romę?
Źródło: x-news

Marta przekazuje Darkowi zapisy rozmów Romy, świadczące o tym, że to Lenarska była jej stalkerem. Leśniewska prosi Żbika, żeby ją reprezentował przed sądem w sprawie o stalking… Darek uważa, że te dowody pomogą też wybronić Bryckiego! Niebawem Leśniewska pojawia się u prezesa i Baliszewskiego, wręcza im dokumenty policyjnej weryfikacji smsów Lenarskiej. Co zrobią szefowie?!

Zobaczcie fragment odcinka przed emisją w telewizji. Premiera odcinka już dziś o 20.15 w TVN. A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

Eliza chce dopaść zwyrola!

Aktualnie czytasz: Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Darek i Marta zniszczą Romę?
Źródło: x-news

Eliza ma wyniki badań toksykologicznych zrobionych po napadzie w taksówce – okazuje się, że dostała pigułkę gwałtu! Gdy Bergowie przyjeżdżają na komendę, Eliza rozpoznaje taksówkarza wychodzącego z przesłuchania. Jarek rzuca się na niego, jednak policjantka powstrzymuje go i oznajmia, że kierowca… ma alibi! Eliza nie wierzy w to, co się dzieje – razem z Luśką planują dopaść i ukarać zwyrodnialca!

Iga i Sławek maja nowy trop, a Robert… miłe wyzwanie!

Aktualnie czytasz: Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Darek i Marta zniszczą Romę?
Źródło: TVN

Iga dowiaduje się od szefowej, że sprawę morderstwa nad którym pracują przejął prokurator, którego Kaja zna z jak najgorszej strony. Niebawem Iga i Sławek dostają informację, że sąsiadka nieżyjącej kobiety została zaatakowana, a jej mieszkanie splądrowano! Czy ma to związek z morderstwem dziewczyny? Tymczasem Robert dowiaduje się, że Brygida zaliczyła fizykę. Tadeusiak chętnie zgadza się na dalsze korepetycje w domu Igi…

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz.20.15 w TVN. Prapremiery czekają na Was w Player.pl!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości