Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Damian w szoku! Monika ma romans?!

Na Wspólnej - 3710
Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Damian w szoku! Monika ma romans?!
Źródło: WBD
Monika spotyka się Brunem, żeby dogadać sprawę eventu urodzinowego dla Damiana. Cieślikowej bardzo podoba się scenariusz imprezy i przychylniej patrzy już na Krawczyka. Kiedy razem jadą zobaczyć miejsce eventu, na skrzyżowaniu przypadkiem zauważa ich Cieślik!

Damian w szoku! Monika ma romans?!

Monika spotyka się Brunem, żeby dogadać sprawę eventu urodzinowego dla Damiana. Cieślikowej bardzo podoba się scenariusz imprezy i przychylniej patrzy już na Krawczyka. Kiedy razem jadą zobaczyć miejsce eventu, na skrzyżowaniu przypadkiem zauważa ich Cieślik. Natychmiast dzwoni do żony - ta zajęta miłą rozmową z Brunem, zrzuca połączenie. Damian jest totalnie skołowany…

Zobacz fragment odcinka przed premierą w telewizji!

Co jeszcze wydarzy się w serialu "Na Wspólnej"?

Kamil zmęczony i… doceniony!

Kamil jest umęczony samotną opieką nad niemowlęciem, maleństwo czując jego napięcie, nieustannie płacze. Uświadamia to Hofferowi Ziębowa namawiając, by troszcząc się o dziecko nie zapomniał o sobie i Uli. Każe mu koniecznie poszukać niani. Niebawem Kamila odwiedza dyrektor Adamski - ma dla niego papiery do podpisania i… obietnicę pozostania na stanowisku ordynatora, kiedy wróci z tacierzyńskiego!

Nawrócenie Dexa?!

Komendant Białuski ma do Dexa zaskakującą prośbę – chce, by chłopak pomógł poznać smaki młodości jego córce, która zajmuje się jedynie nauką. Gdy Dex spotyka Wiolettę, ta przedstawia mu wyniki testu osobowości. Dex początkowo obraża się słysząc, że jest kompulsywnym uwodzicielem. Jednak, gdy Wiola zaczyna mu wskazywać tego przyczyny, chłopak słucha jej z uwagą…

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Kadr z najnowszego odcinka serialu TVN - Na Wspólnej.
Październik w Na Wspólnej!
W każdej chwili mogą Ci odebrać to co kochasz! Zobacz zwiastun październikowych odcinków serialu TVN Na Wspólnej! Emisja telenoweli od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Prapremiery możesz oglądać w Player.pl!
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości