Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Czy Darek przegra tę walkę?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Darek niespokojny! Czuje nadciągającą klęskę?!
Źródło: TVN
Darek pokazuje Kasi sale na ich wesele, stara się tym ukryć to, jak przeżywa walkę z Anetą w sprawie Boreckich. Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji.

Darek niespokojny! Czuje nadciągającą klęskę?!

Darek pokazuje Kasi sale na ich wesele, stara się tym ukryć to, jak przeżywa walkę z Anetą w sprawie Boreckich. Zakościelny też jest przejęty, bo prasa pisze o rozwodzie sławnej pary i sugeruje przegraną ich kancelarii! Tymczasem Borecka ma dla Anety prawdziwą bombę – partnerka Boreckiego, obecnie prezenterka telewizyjna, była kiedyś… dziewczyną do towarzystwa!

Zobaczcie fragment odcinka "Na Wspólnej" przed premierą w telewizji! A co jeszcze wydarzy się w serialu?

Roma ma nowego wroga!

Roma wytyka Gębie każde potknięcie na wizji, Marta uważa, że Lenarska przesadza. Plan zdjęciowy obserwuje nowy szef działu HR, jest nim… Baliszewski! Adrian proponuje zespołowi Marty warsztaty integracyjne. Niechętna jest tylko Roma – przerywa je prymitywnie obrażając nowego szefa! Nie wie, z kim zadziera…

Hebel umiera?!

Do Hebla przychodzi w odwiedziny Niuniek i chce znać ostatnią wolę przyjaciela… Tymczasem Hoffer oddaje w ręce dr Agier młodego pacjenta, którego trudno zdiagnozować. Łucja czuje się doceniona. Nagle rzednie jej mina bo dostaje wiadomość od matki, która przyjechała do Warszawy i chce się spotkać. Rozmowa z nią doprowadza młodą lekarkę do rozpaczy!

Emisja odcinka już w środę - 27 grudnia na antenie TVN! Prapremiery serialu "Na Wspólnej" czekają na Was w Player.pl!

Zobacz też:

Najlepsze momenty Darka z Na Wspólnej!
Darek (Michał Mikołajczak) to zdecydowanie jedna z najbardziej wyrazistych postaci serialu "Na Wspólnej". Twardy, bezkompromisowy prawnik ale za to z wielkim sercem. Specjalnie dla Was, zmontowaliśmy wideo z najlepszymi scenami z ostatnich miesięcy z udziałem Żbika.
Źródło: WBD
Kuba Wojewódzki: Czy Edyta Zając jest fanką "Na Wspólnej"?

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości