Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Antosia sprawdza w sieci, co zrobić z niechcianą ciążą!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Antosia sprawdza w sieci, co zrobić z niechcianą ciążą!
Źródło: WBD
Dziewczyna jest kompletnie załamana.. dla niej nic już nie ma sensu! Weronikę martwi stan psychiczny córki i prosi Jana, żeby miał na nią oko. Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"!

Córka Weroniki w kompletnej rozsypce – co zrobi?!

Antosia oświadcza mamie, że rezygnuje ze studiów. Dziewczyna jest kompletnie załamana – dla niej nic już nie ma sensu! Weronikę martwi stan psychiczny córki i prosi Jana, żeby miał na nią oko. Tymczasem Antosia sprawdza w internecie co zrobić z niechcianą ciążą. Jakiś czas później niepostrzeżenie wymyka się z domu. Wściekła na Jana Roztocka do później nocy nie może się z nią skontaktować – co zrobiła Antosia?!

Jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzy się w odcinku?

Majka chce zapomnieć o nocy z Dexem, a on… ją kocha!

Maja budzi się w łóżku z Dexem – krzyczy przerażona! Dociera do niej, że zaspała na pociąg do Berlina, do Kuby! Dex cieszy się, że została… Jakiś czas później chłopak wyznaje bratu, że jest zakochany w Mai! Czy to początek końca paczki przyjaciół?!

Kancelaria Zakościelnych ponosi porażkę przez… Justynę?!

Czerski żąda, by Zakościelni małżeńskie sprawy załatwiali poza pracą. Wspólnik wie, że Andrzej oszukuje Justynę… Jakiś czas później, podczas podpisywania ugody, do kancelarii wpada spóźniony Gabryszewski i zaczyna wyzywać kobietę, którą mobbingował! Oskarża ją o wysłanie anonimu z szantażem! Spotkanie kończy się porażką, a Zakościelny zaczyna podejrzewać o zemstę żonę…

Kadr z najnowszego odcinka serialu Na Wspólnej TVN. Darek Żbik (Michał Mikołajczak) w kancelarii.
Na Wspólnej - 3622
Kadr z najnowszego odcinka serialu Na Wspólnej TVN. Darek Żbik (Michał Mikołajczak) w kancelarii.
Źródło: x-news

Emisja odcinka 3622 serialu "Na Wspólnej" już dziś o 20.15 w TVN. Jeśli nie możecie się doczekać wieczoru, zobaczcie go już teraz w Player.pl

Zobacz też:

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Awantura w kancelarii!
Córka Weroniki w kompletnej rozsypce – co zrobi?! Antosia oświadcza mamie, że rezygnuje ze studiów. Dziewczyna jest kompletnie załamana – dla niej nic już nie ma sensu! Weronikę martwi stan psychiczny córki i prosi Jana, żeby miał na nią oko. Tymczasem Antosia sprawdza w internecie co zrobić z niechcianą ciążą. Jakiś czas później niepostrzeżenie wymyka się z domu. Wściekła na Jana Roztocka do później nocy nie może się z nią skontaktować – co zrobiła Antosia?! Majka chce zapomnieć o nocy z Dexem, a on… ją kocha! Maja budzi się w łóżku z Dexem – krzyczy przerażona! Dociera do niej, że zaspała na pociąg do Berlina, do Kuby! Dex cieszy się, że została… Jakiś czas później chłopak wyznaje bratu, że jest zakochany w Mai! Czy to początek końca paczki przyjaciół?!
Źródło: TVN
W nowych odcinkach!
Mamy dla Was zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej! Czy córka Weroniki poukłada swoje życie? Czy zdrada ojca Darka wyjdzie na jaw? Jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów serialu? Obejrzyjcie zwiastun tygodniowy!

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości