Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Antek zwierza się Kasi..

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Antek zwierza się Kasi..

Kasia zaprasza Antka, chce się rozliczyć za malowanie mieszkania. Ich spotkanie jest pełne osobistych wyznań… Zobaczcie fragment najnowszego odcinka przed premierą w telewizji.

Berg ma dość! Leci do rodziny!

Bogdan dzwoni znowu do żony, w końcu odbiera Michasia i mówi, ze mama nie może teraz rozmawiać. Berg bardzo się martwi i obawia, się, że Joanna ukrywa przed nim coś złego na temat zdrowia córeczki. Decyduje, że poleci do swoich ukochanych dziewczyn! Tymczasem Kasia zaprasza Antka, chce się rozliczyć za malowanie mieszkania. Ich spotkanie jest pełne osobistych wyznań…

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka "Na Wspólnej"!

Co jeszcze wydarzy się dziś w serialu?

Co się dzieje z Grześkiem?!

Kadr z najnowszego odcinka 3724 serialu Na Wspólnej TVN.
Na Wspólnej - 3724 Kadr z najnowszego odcinka 3724 serialu Na Wspólnej TVN. Źródło: x-news

Do Smolnego na parę dni ma wpaść jego starszy syn, Przemek. Grzesiek nie cieszy się z odwiedzin brata, ale idzie posprzątać pokój – wygarnia stosy kanapek ukrywanych pod łóżkiem. Gdy przed szkołą wyrzuca je do kosza, zauważa to Hela. Kiedy dziewczyna przytula się do ukochanego i stwierdza, że bardzo schudł, młody Smolny agresywnie ją odtrąca.

Marzenia Bruna pryskają!?

Bruno mówi Natalii, że marzy o dziecku! Narzeczona nie jest zachwycona, ale ukrywa to. Krawczyk przekonuje senatora Cieślika, że powinien zadbać o swój wizerunek w mediach społecznościowych – on mu w tym pomoże. Podekscytowany nowym źródłem dochodu, Bruno zaczyna z rozmachem planować wesele. Natalia wybucha - nie chce być jego żoną?!

Emisja odcinka już dziś o 20.15 w TVN, prapremiera już teraz w Player.pl!

Zobacz też:

Listopad w Na Wspólnej!
Listopad w Na Wspólnej! To będzie gorący miesiąc w serialu. Nie wierzycie? Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków serialu TVN Na Wspólnej! Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości