Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Antek zauroczony Kasią?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Antek zauroczony Kasią i… bezlitośnie wkręcony!
Źródło: TVN
Kasia przychodzi do firmy taty i prosi go o pomoc przy wykańczaniu mieszkania, które kupili z Darkiem. Antek słyszy jej słowa i… szybko proponuje pomoc. Zobaczcie fragment odcinka przed emisją w telewizji!

Antek zauroczony Kasią i… bezlitośnie wkręcony!

Kasia przychodzi do firmy taty i prosi go o pomoc przy wykańczaniu mieszkania, które kupili z Darkiem. Antek słyszy jej słowa i… szybko proponuje pomoc. Bergówna wyraźnie mu się podoba… Bogdan postanawia zatrudnić Antka. Szark i Wiącek zamierzają zrobić chłopakowi chrzest. Nagle Antek słyszy wołanie o pomoc - wielkie koło zmiażdżyło Szarka! Przerażony chłopak próbuje go ratować!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu.

Co jeszcze dziś w serialu "Na Wspólnej"?

Ola straci schronienie przed Alanem?!

Zimińscy czekają na wizytę Czerskiego. Tymczasem pani detektyw, którą zatrudnił Alan obserwuje ich mieszkanie. Mariusz prosi Dankę, żeby skontaktowała go z kimś, kto potwierdzi, że Alan znęcał się nad Olą… Tymczasem młoda Zimińska ma wyrzuty sumienia, że siedzi na głowie Danielowi i Adzie. Szczególnie, że Ada jest… wyraźnie zazdrosna!

Ala w szpitalu – co się stało?!

Karol wraca po całonocnych poszukiwaniach Ali - jest załamany i zmęczony. Tymczasem Ala widzi, jak Maga całuje jej ojca i wyznaje mu miłość. Nie może na to patrzeć… Jakiś czas później Dex zauważa, jak ratownicy wiozą na jego oddział dziewczynę. To Ala!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

W nowych odcinkach Na Wspólnej!
Zwiastun tygodniowy serialu Na Wspólnej! Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej". Zapraszamy do oglądania prapremier na platformie Player.pl! Będzie gorąco! Emisja serialu "Na Wspólnej" przez całe wakacje w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15! Oglądaj serial Na Wspólnej w Player.pl!
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości