Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Aneta otrzymuje ostateczny cios od Darka! Jak zareaguje?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Aneta otrzymuje ostateczny cios od Darka! Jak zareaguje?!
Źródło: x-news
Wyznaje, że jutro oświadcza się Kasi! Do Siwek dociera, że Darek chce kupić jej milczenie na temat jego zdrady. Jest załamana i… wściekła! Co zrobi?!

Aneta otrzymuje ostateczny cios od Darka! Jak zareaguje?!

Darek odnosi sukces – rozwód Anety przebiega gładko. Po rozprawie Żbik oznajmia Anecie, że rezygnuje ze swojego honorarium. Wyznaje, że jutro oświadcza się Kasi! Do Siwek dociera, że Darek chce kupić jej milczenie na temat jego zdrady. Jest załamana i… wściekła! Co zrobi?!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu.

Co jeszcze dziś w serialu "Na Wspólnej"?

Roma zdemaskowana przez Gębę!

Marta przerażona – tuż przed wejściem na antenę otrzymuje wiadomość od stalkera. Jest to filmik, na którym widać jak Stefanek wsiada do jego auta! Marta rzuca wszystko i jedzie szukać dziecka... Ekipa jest w szoku, a Brycki decyduje, że awaryjnie z Gębowskim program poprowadzi to Roma! Wieczorem Gęba odkrywa, że stalkerem jest… Roma!

Alan szaleje! Zimiński wyrzuca go z mieszkania!

Kadr z odcinka 3694 serialu Na Wspólnej TVN.
Na Wspólnej - 3694
Kadr z odcinka 3694 serialu Na Wspólnej TVN.
Źródło: x-news

Alan zatrudnia detektywów do poszukiwania synka. Żąda, by namierzyli i odebrali dziecko Oli! Novak wraca do mieszkania Zimińskich i słysząc dzwonek telefonu Danki, grzebie w jej torebce. Przyłapuje go Marek – wściekły, wyrzuca Alana z mieszkania!

Zobacz też:

Wrzesień z Na Wspólnej!
Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej TVN. Nowe wątki i nowe intrygi! To trzeba zobaczyć.
Źródło: x-news
W nowych odcinkach Na Wspólnej!
Zwiastun tygodniowy serialu Na Wspólnej! Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej". Zapraszamy do oglądania prapremier na platformie Player.pl! Będzie gorąco! Emisja serialu "Na Wspólnej" przez całe wakacje w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15! Oglądaj serial Na Wspólnej w Player.pl!
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości