Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Aneta mści się, lawiruje i… podkłada Darkowi!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Czy Aneta da się złapać w sidła?
Źródło: TVN
Aneta ma spotkanie z partnerką Boreckiego, która jest oburzona szantażem prawniczki. Siwek nie jest głupia i czuje, że Izabela ma podsłuch… Jednak, gdy wieczorem wkurzony Darek wpada do Anety, ta pod wpływem emocji przyznaje się do szantażu!

Aneta mści się, lawiruje i… podkłada Darkowi!

Czerski wraca do mieszkania, które wygląda jak po włamaniu! To zemsta Anety - po tym, jak wyrzucił ją ze swojego życia… Tymczasem Siwek ma spotkanie z partnerką Boreckiego, która jest oburzona szantażem prawniczki. Aneta nie jest głupia i czuje, że Izabela ma podsłuch… Jednak, gdy wieczorem wkurzony Darek wpada do Siwek, ta pod wpływem emocji przyznaje się do szantażu!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej" przed premierą w telewizji! Co jeszcze wydarzy się w serialu?

Monika rozedrgana! Jej zdrada wyjdzie na jaw?!

Cieślikowa jest pełna wyrzutów sumienia, chce wyjechać, uciec z miasta. Nieświadomy jej zdrady Damian martwi się o nią coraz bardziej. Bruno pisze do Moniki, lecz ta nie odpisuje! Zablokowała jego numer. Po południu Damian zaprasza żonę na kolację z… Brunem! Monika nie wie, co robić!

Ola szuka pracy i… uczucia?!

Kadr z odcinka 3746 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3746
Kadr z odcinka 3746 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: x-news

Ola przychodzi do kancelarii Agnieszki i Weroniki, chciałaby z nimi pracować. Wspólniczki doceniają jej doświadczenie, ale są zaskoczone, gdy Zimińska prosi je o pilną decyzję… Ola wpada do Czerskiego i dziękuje za wsparcie. Widząc demolkę w jego mieszkaniu domyśla się, że to burzliwe rozstanie z Anetą. Gdy chce na pożegnanie cmoknąć Mariusza w policzek, ich usta spotykają się w pocałunku!

Nowy odcinek przed premierą w telewizji możecie zobaczyć już teraz w Player.pl!

Zobacz też:

W nowych odcinkach!
Już jest gorący zwiastun najnowszych odcinków serialu TVN Na Wspólnej! Zobacz już teraz, co się wydarzy niebawem w Twojej ulubionej telenoweli! Emisja odcinków od poniedziałku do czwartku o godz.20.15 w TVN. Prapremiery możecie oglądać codziennie w Player.pl!
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości