Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Aneta gotowa do strasznej zemsty na Darku..

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Aneta gotowa do strasznej zemsty na Darku…
Źródło: x-news
Kasia przygotowuje się do romantycznego wieczoru z ukochanym – nie wie, że Darek chce się jej oświadczyć. Czy Siwek powie dziewczynie prawdę i zniszczy jej szczęście? Zobaczcie fragment odcinka przed emisją w telewizji!

Aneta gotowa do strasznej zemsty na Darku…

Kadr z odcinka 3694 serialu Na Wspólnej TVN.
Na Wspólnej - 3694
Kadr z odcinka 3694 serialu Na Wspólnej TVN.
Źródło: x-news

Darek ostrzega Czerskiego, żeby nigdy więcej nie zbliżał się do Kasi. Mariusz uświadamia rywalowi, że wie o jego zdradzie z Anetą… Tymczasem Kasia przygotowuje się do romantycznego wieczoru z ukochanym – nie wie, że Darek chce się jej oświadczyć. Niespodziewanie odwiedza ją Aneta. Czy Siwek powie dziewczynie prawdę i zniszczy jej szczęście?!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu.

Co jeszcze dziś w serialu "Na Wspólnej"?

Roma triumfująca i… zastraszana!

Marta jest załamana – zawaliła pracę przez jakiegoś psychopatę. Gdy słyszy decyzję prezesa, że ma prowadzić swój program na zmianę z Romą czuje, że to jej koniec. Lenarska zbiera gratulacje i tryumfuje. Nastrój psuje jej Gęba, który… zaczyna ją szantażować!

Trudne dni Kamila – czy wytrzyma ogrom emocji?!

Ula ma nadzieję, że Kamil nie podejmie się samotnej opieki nad niemowlakiem. Jest rozczarowana, gdy tata oznajmia, że to zrobi. Hoffer przeprasza córkę… Kamil jedzie do szpitala odwiedzić maleństwo. Spotyka tam mamę Anny – zszokowany słyszy, że Boska wolałaby, aby tego dziecka nie było! Kompletnie załamany Kamil wraca do pustego domu i przestaje odbierać telefony…

Zobacz też:

W nowych odcinkach Na Wspólnej!
Zwiastun tygodniowy serialu Na Wspólnej! Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej". Zapraszamy do oglądania prapremier na platformie Player.pl! Będzie gorąco! Emisja serialu "Na Wspólnej" przez całe wakacje w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15! Oglądaj serial Na Wspólnej w Player.pl!
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości