Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Aneta coraz bliżej Darka, a Czerski… Kasi?!

Wściekła Aneta wyżywa się na Czerskim. Po awanturze z kochanką, Czerski jedzie prosto do… Kasi! Fragment przed premierą w telewizji.
Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Aneta coraz bliżej Darka, a Czerski… Kasi?!
Aneta coraz bliżej Darka, a Czerski… Kasi?! Rabski dopada Czerskiego i drwi z niego - Aneta już się nim znudziła, teraz zależy jej tylko na Żbiku! Tymczasem Darek czyta Anecie pozew rozwodowy, w którym Rabski zarzuca jej rozwiązłość i żąda orzeczenia o jej winie, oraz wysokich alimentów! Wściekła Aneta wyżywa się na Czerskim. Po awanturze z kochanką, Czerski jedzie prosto do… Kasi!
Źródło: WBD

Aneta coraz bliżej Darka, a Czerski… Kasi?!

Rabski dopada Czerskiego i drwi z niego - Aneta już się nim znudziła, teraz zależy jej tylko na Żbiku! Tymczasem Darek czyta Anecie pozew rozwodowy, w którym Rabski zarzuca jej rozwiązłość i żąda orzeczenia o jej winie, oraz wysokich alimentów! Wściekła Aneta wyżywa się na Czerskim. Po awanturze z kochanką, Czerski jedzie prosto do… Kasi!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze dziś wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Bradecka zniszczy Igora?!

Kadr z odcinka 3671 serialu Na Wspólnej TVN.
Na Wspólnej - 3671
Kadr z odcinka 3671 serialu Na Wspólnej TVN.
Źródło: WBD

Igor odwiedza w szpitalu Oskara – chce wiedzieć kto dał mu prochy, bo badanie jego krwi wykazało mieszankę dopalaczy. Młody twierdzi, że niczego nie pamięta. Jednak, kiedy pojawia się u niego Bradecka, chłopak oznajmia jej, że oczekuje „wsparcia” za milczenie… Judyta słysząc, że Igor za dużo wie, proponuje mu namiętny weekend za miastem. Nowak jest bardzo chętny. Tylko jak rozegra to z żoną?!

Młody Smolny się okalecza – dlaczego?!

Kadr z odcinka 3671 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3671
Kadr z odcinka 3671 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: WBD

Smolny bezskutecznie próbuje pogadać z synem – nie wie, że milczący Grzesiek właśnie kaleczy swoje dłonie… Tymczasem do Ady dzwoni ojciec zamordowanej przed laty dziewczynki – mężczyzna liczy na to, że dziennikarka opisze ich dramat. Mężczyzna czuje, że to da wsparcie innym rodzicom, którzy stracili bliskich przez bestię. Ada prosi Basię, żeby wstrzymała druk – z szacunku dla ofiar musi uzupełnić powieść!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Na Wspólnej: Najlepsze momenty Anny Dereszowskiej!
Anna Dereszowska w serialu TVN "Na Wspólnej" wciela się w rolę Judyty Bradeckiej - właścicielki klubu sportowego. Bohaterka dotychczas już sporo namieszała w życiu bohaterów. Zobaczcie materiał wideo.
Źródło: TVN
Najlepsze momenty Darka z Na Wspólnej!
Darek (Michał Mikołajczak) to zdecydowanie jedna z najbardziej wyrazistych postaci serialu "Na Wspólnej". Twardy, bezkompromisowy prawnik ale za to z wielkim sercem. Specjalnie dla Was, zmontowaliśmy wideo z najlepszymi scenami z ostatnich miesięcy z udziałem Żbika.
Źródło: WBD

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie