Gorący czerwiec z Na Wspólnej!

Gorący czerwiec z "Na Wspólnej"!

W Na Wspólnej szał uniesień! Tajemnice, intrygi i twardzi faceci. Zobaczcie zwiastun najbliższych odcinków serialu!

Zwroty akcji w czerwcowych odcinkach "Na Wspólnej"!

To będzie bardzo gorący miesiąc w serialu "Na Wspólnej"! Nie zabraknie zwrotów akcji, miłosnych uniesień i romansów. Czy Iga zbliży się do Roberta? Jak potoczą się losy Darka Żbika i Kasi Berg? Dowiecie się oglądając zwiastun najnowszych odcinków.

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" emitowany jest codziennie od poniedziałku do czwartku o godz.20.15. Prapremiery możecie oglądać w Player.pl!

Zobacz też:

15 powodów, dla których warto oglądać Na Wspólnej
15 powodów, dla których warto oglądać Na Wspólnej Bo w barze u Ziębów nie szaleje inflacja? I pierogi kosztują nadal 6 zł? A może, dlatego, że gra tam ONA? Posłuchajcie, co na to pytanie co odpowiedzieli aktorzy grający w serialu! A Wy? Dlaczego lubicie oglądać "Na Wspólnej"? Przypominamy, serial emitowany jest codziennie od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Prapremiery czekają na Was w Player.pl! Przypominamy, że dokładnie 20 lat temu, 27 stycznia 2003 r., stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek „Na Wspólnej”, a Polacy poznali rodziny Ziębów, Brzozowskich i ich przyjaciół. Na przestrzeni lat, dzięki wiernej widowni, produkcja uplasowała się w czołówce nie tylko najdłużej emitowanych, ale także – co najważniejsze – ukochanych seriali Polaków! Z 20-tką na karku ekipa „Na Wspólnej” nie zwalnia tempa i już szykuje kolejne niespodzianki dla swoich fanów.

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości