Kogo gra Paulina Walendziak w serialu "Mój agent"?

Kogo gra Paulina Walendziak w serialu "Mój agent"?
"Mój agent" to serial, który zaprasza za kulisy showbiznesu. Świat gwiazd i celebrytów poznajemy za sprawą agentów i asystentów z Agencji Aktorskiej Krantz. Jedną z bohaterek jest Dorota, którą gra Paulina Walendziak.

Paulina Walendziak wciela się w Dorotę, która pewnego dnia pojawia się w agencji. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy z Gdyni i chce rozpocząć nowe życie.

Dorota jest osobą, która dopiero zbiera swoją autentyczność, tożsamość. (...) Ona się przeistacza.
Paulina Walendziak

Świat agencji pełen jest fachowców, którzy całe swoje serce i życie oddają pracy. Dorota poznaje agentów: Marka, Agę, Gabriela oraz Mirę, a także asystentów: Julka i Ewę.

220808_MA_WALENDZIAK_ASYSTENCI
Nie ma, co ukrywać ja i Julek jesteśmy bardzo dobrymi kompanami. Julek pomaga zaaklimatyzować się Dorocie w agencji.
Paulina Walendziak

"Mój agent" to przede wszystkim serial, który pokazuje kulisy pracy w agencji, na planach filmowych czy sesjach fotograficznych. Skupia się na relacji menadżera i jego gwiazdy. Zapytaliśmy Paulinę Walendziak, czy sama chciałaby spróbować swoich sił w tym zawodzie.

Mój agent: Czy Paulina Walendziak chciałaby być agentem?

Mój agent - o czym jest serial?

Bohaterami serialu są pracownicy prestiżowej warszawskiej agencji AAK. Marek (Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska) mają pod swoją opieką największe gwiazdy filmu, teatru, telewizji. Dla swoich klientów są gotowi na każde poświęcenie. Negocjują kontrakty, rozwiązują konflikty, potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Ich praca bywa niezwykle wymagająca. Jak powszechnie wiadomo agent gwiazdy nie ma łatwego życia.

Mój agent: Paulina Walendziak mówi, dlaczego warto oglądać serial

Los Agencji Aktorskiej Krantz staje pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw (Krzysztof Jasiński). Teraz oprócz codziennych zmagań z niezwykle absorbującymi gwiazdami czwórka agentów będzie musiała walczyć o przetrwanie jednej z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie. W tym samym czasie w biurze pojawia się Dorota (Paulina Walendziak) - dorosła córka Marka, której istnienie ukrywał przed swoimi współpracownikami i rodziną. Dla dziewczyny świat planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami jest tym o czym marzy. Przypadek sprawi, że rozpocznie pracę w agencji, u boku ojca i… wbrew jego woli. Czy rzeczywistość okaże się zgodna z jej wyobrażeniami o kulisach show-biznesu?

Serial „Mój agent” oparty jest na francuskiej produkcji „Dix pour cent”, która we Francji okazała się ogromnym sukcesem. Prawa do adaptacji zostały do tej pory sprzedane do Polski, Korei Południowej, Indonezji, na Bliski Wschód, Filipiny, do Malezji, Turcji i Włoch. Premierę miała w kwietniu również brytyjska wersja.

Mój agent - twórcy

Producentką TVN Warner Bros. Discovery jest Dorota Chamczyk, producentem Lizart Film  Mikołaj Lizut. Reżyseruje Julia Kolberger, autorem zdjęć jest Jakub Giza, autorem tłumaczenia i adaptacji scenariusza Karol Klementewicz we współpracy redakcyjnej z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk, nadzorującą prace literackie. Za scenografię odpowiada Anna Sitkowska, za kostiumy Krzysztof Łoszewski, za charakteryzację Monika Jan. Kierownikiem produkcji jest Michał “Ryba” Lipski.

Pierwszy odcinek serialu będzie miał swoją premierę w Playerze już 25 grudnia. Kolejne zostaną udostępnione w tygodniowych odstępach.

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie