Mój agent: Najlepsze fragmenty 1. odcinka!

Źródło:
tvn.pl

Magdalena Cielecka dostała propozycję, której nie można odrzucić. Rola u zagranicznego reżysera. Wielkie nazwisko, wielki projekt i... wielkie oczekiwania. Jak potoczyła się ta sytuacja? Zobaczcie fragmenty 1. odcinka.

Mój agent: Najlepsze fragmenty 1. odcinka

Mój agent: Magda Cielecka spóźnia się na sesję. Co ją zatrzymało?!
Mój agent: Magda Cielecka spóźnia się na sesję. Co ją zatrzymało?!
wideo 2/12

Mój agent - co wydarzy się w 1. odcinku?

Plan zdjęciowy gotowy, fotograf czeka. Ale gdzie podziewa się Magdalena Cielecka? Gwiazda spóźnia się na sesję zdjęciową, jej agent Gabriel próbuje się z nią skontaktować. Gdy aktorka dociera na miejsce udziela wywiadu, w którym zdradza, że już niebawem wystąpi w filmie samego Quentina Tarantino! Jednocześnie Gabriel otrzymuje niepokojącą informację od amerykańskich producentów.

Każdego dnia pracownicy Agencji Aktorskiej Krantz mierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami. Kaprysy gwiazd, awantury na planach zdjęciowych, negocjacje kontraktów, uroczyste bankiety to dla nich codzienność. Mira, Marek, Aga i Gabriel to najlepsi agenci aktorscy w Warszawie. Pod swoimi skrzydłami mają największe gwiazdy kina, teatru i telewizji. Niespodziewanie w ich agencji pojawia się Dorota, która w wyniku zbiegu okoliczności zostaje asystentką Agi. Czy wyobrażenie dziewczyny o show-biznesie okaże się zgodne z rzeczywistością?

Oglądaj odcinek w player.pl.

Śledź naszego Instagrama!

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa