Mój agent: Czy dowiemy się więcej o Magdzie Cieleckiej?

Mój agent: Czy dowiemy się więcej o Magdzie Cieleckiej?
Magdalena Cielecka jest jedną z gwiazd, które pojawiają się w serialu "Mój agent". Aktorka była obecna na premierze produkcji i odpowiedziała na kilka pytań.

"Mój agent" to produkcja, w której gwiazdy wcielają się w samych siebie. Bohaterką 1. odcinka serialu jest Magdalena Cielecka. Aktorka zagra klientką Agencji Aktorskiej Krantz, a jej nieustraszonym agentem będzie Gabriel (Maciej Maciejewski). Jak zareagowała na propozycję? I co myśli o scenariuszu? Posłuchajcie rozmowy!

Znałam pierwowzór francuski. Oglądałam kilka odcinków, więc wiedziałam, jakiego rodzaju jest to historia. Dla mnie decydujące było to - i zapytałam o to od razu - czy będziemy grać pod swoimi nazwiskami. To wydało mi się istotne, żeby nie oszukiwać tutaj za bardzo i móc powiedzieć coś od siebie o sobie.
Magdalena Cielecka
Mój agent: Przez wiek nie dostała roli?

Każdy odcinek serialu przedstawia inną gwiazdę, a także problemy, którym musi stawić czoła. Jednym z poruszanych w "Moim agencie" wątków jest kwestia wieku aktorek i przemijającej młodości, którą uwielbia się karmić wielki ekran.

Wiek jest czymś nierozerwalnie związanym z życiem i nie można się na to obrażać. Akurat otwarcie przyznaję się do wieku i lubuję się w podkreślaniu tego, ile mam lat. Mam świadomość, że w wieku 50 lat pewnych ról już nie zagram.
Magdalena Cielecka
Mój agent: U kogo chciałaby zagrać Magdalena Cielecka?

W serialu zaglądamy za kulisy zawodu aktora i agenta. Czy odkryjemy coś nowego o tym świecie?

Mój agent: Czego dowiemy się o kulisach show biznesu?

Mój agent - o czym jest serial?

Bohaterami serialu są pracownicy prestiżowej warszawskiej agencji AAK. Marek (Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska) mają pod swoją opieką największe gwiazdy filmu, teatru, telewizji. Dla swoich klientów są gotowi na każde poświęcenie. Negocjują kontrakty, rozwiązują konflikty, potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Ich praca bywa niezwykle wymagająca. Jak powszechnie wiadomo agent gwiazdy nie ma łatwego życia.

Los Agencji Aktorskiej Krantz staje pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw (Krzysztof Jasiński). Teraz oprócz codziennych zmagań z niezwykle absorbującymi gwiazdami czwórka agentów będzie musiała walczyć o przetrwanie jednej z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie. W tym samym czasie w biurze pojawia się Dorota (Paulina Walendziak) - dorosła córka Marka, której istnienie ukrywał przed swoimi współpracownikami i rodziną. Dla dziewczyny świat planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami jest tym o czym marzy. Przypadek sprawi, że rozpocznie pracę w agencji, u boku ojca i… wbrew jego woli. Czy rzeczywistość okaże się zgodna z jej wyobrażeniami o kulisach show-biznesu?

Serial „Mój agent” oparty jest na francuskiej produkcji „Dix pour cent”, która we Francji okazała się ogromnym sukcesem. Prawa do adaptacji zostały do tej pory sprzedane do Polski, Korei Południowej, Indonezji, na Bliski Wschód, Filipiny, do Malezji, Turcji i Włoch. Premierę miała w kwietniu również brytyjska wersja.

Mój agent - twórcy

Producentką TVN Warner Bros. Discovery jest Dorota Chamczyk, producentem Lizart Film  Mikołaj Lizut. Reżyseruje Julia Kolberger, autorem zdjęć jest Jakub Giza, autorem tłumaczenia i adaptacji scenariusza Karol Klementewicz we współpracy redakcyjnej z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk, nadzorującą prace literackie. Za scenografię odpowiada Anna Sitkowska, za kostiumy Krzysztof Łoszewski, za charakteryzację Monika Jan. Kierownikiem produkcji jest Michał “Ryba” Lipski.

Pierwszy odcinek serialu będzie miał swoją premierę telewizyjną 5 marca na antenie TVN.

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wiosenna ramówka. Zbliża się "Odwilż"! Serial z Kasią Wajdą debiutuje w TVN i Playerze

Wiosenna ramówka. Zbliża się "Odwilż"! Serial z Kasią Wajdą debiutuje w TVN i Playerze

MasterChef Nastolatki: W 1. odcinku rozdano osiem fartuchów. Uczestnicy wysoko zawiesili poprzeczkę

MasterChef Nastolatki: W 1. odcinku rozdano osiem fartuchów. Uczestnicy wysoko zawiesili poprzeczkę

Zaskoczenie na starcie 15. sezonu "Mam Talent!" - złoty przycisk dla Olivii Hausner. Podsumowanie 1. odcinka

Zaskoczenie na starcie 15. sezonu "Mam Talent!" - złoty przycisk dla Olivii Hausner. Podsumowanie 1. odcinka

Gwiazdy TVN w nowej oprawie. "TVN to coś, co nas łączy"

Gwiazdy TVN w nowej oprawie. "TVN to coś, co nas łączy"

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

MasterChef Nastolatki PRZED EMISJĄ: Iwo gotuje od trzech lat. Czy jego danie nie okaże się zbyt ambitne?

MasterChef Nastolatki PRZED EMISJĄ: Iwo gotuje od trzech lat. Czy jego danie nie okaże się zbyt ambitne?