Mój agent: Aleksandra Pisula o świecie agentów

Aleksandra Pisula
Mój agent: Agnieszka Lewińska nie ma sobie równych
Aleksandra Pisula wciela się w Agnieszkę Lewińską w serialu "Mój agent". Poznajcie jej świat!

Agencja Aktorska Krantz zatrudnia wyśmienitych agentów, dla których praca jest również pasją. Agnieszka Lewińska dla swoich klientów gotowa jest na wszystko. Działa w myśl zasady „cel uświęca środki”. Praca wypełnia jej całe życie. Zdecydowana i pomysłowa, osiąga wyznaczone cele. 

221013 MA Agnieszka_jako agent
Mój agent: Jakim agentem jest Agnieszka?
Agnieszka jest bardzo pewna siebie. Potrafi załatwiać rzeczy niemożliwe.
221013 MA Agnieszka_najtrudniejsze
Mój agent: Co jest najtrudniejsze w postaci Agi?
Najtrudniejsze w graniu tej postaci jest mówienie na "ty" do Daniela Olbrychskiego albo Danuty Stenki. Agnieszka jest osobą bezkompromisową i pewną siebie, która idzie po swoje i nie ma żadnych kompleksów wobec różnych tuz, z którymi się spotyka. To jest dla mnie trudne, bo jak spotykam na swojej drodze takie osobistości to się szybko peszę.
Aleksandra Pisula
221013 MA Agnieszka_dlaczego warto
Mój agent: "To zabawna propozycja, pełna smaczków"

Aleksandra Pisula podkreśliła, że jej postać jest niebywale skuteczna i chciałaby mieć taką agentkę.

221013 MA Agnieszka_Sub_02
Mój agent: Czy chciałabyś mieć taką agentkę jak Agnieszka?

Mój agent - o czym jest serial?

Bohaterami serialu są pracownicy prestiżowej warszawskiej agencji AAK. Marek (Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska) mają pod swoją opieką największe gwiazdy filmu, teatru, telewizji. Dla swoich klientów są gotowi na każde poświęcenie. Negocjują kontrakty, rozwiązują konflikty, potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Ich praca bywa niezwykle wymagająca. Jak powszechnie wiadomo agent gwiazdy nie ma łatwego życia.

Los Agencji Aktorskiej Krantz staje pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw (Krzysztof Jasiński). Teraz oprócz codziennych zmagań z niezwykle absorbującymi gwiazdami czwórka agentów będzie musiała walczyć o przetrwanie jednej z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie. W tym samym czasie w biurze pojawia się Dorota (Paulina Walendziak) - dorosła córka Marka, której istnienie ukrywał przed swoimi współpracownikami i rodziną. Dla dziewczyny świat planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami jest tym o czym marzy. Przypadek sprawi, że rozpocznie pracę w agencji, u boku ojca i… wbrew jego woli. Czy rzeczywistość okaże się zgodna z jej wyobrażeniami o kulisach show-biznesu?

Serial „Mój agent” oparty jest na francuskiej produkcji „Dix pour cent”, która we Francji okazała się ogromnym sukcesem. Prawa do adaptacji zostały do tej pory sprzedane do Polski, Korei Południowej, Indonezji, na Bliski Wschód, Filipiny, do Malezji, Turcji i Włoch. Premierę miała w kwietniu również brytyjska wersja.

Mój agent - twórcy

Producentką TVN Warner Bros. Discovery jest Dorota Chamczyk, producentem Lizart Film  Mikołaj Lizut. Reżyseruje Julia Kolberger, autorem zdjęć jest Jakub Giza, autorem tłumaczenia i adaptacji scenariusza Karol Klementewicz we współpracy redakcyjnej z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk, nadzorującą prace literackie. Za scenografię odpowiada Anna Sitkowska, za kostiumy Krzysztof Łoszewski, za charakteryzację Monika Jan. Kierownikiem produkcji jest Michał “Ryba” Lipski.

Pierwszy odcinek serialu będzie miał swoją premierę w Playerze już 25 grudnia. Kolejne zostaną udostępnione w tygodniowych odstępach.

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości