Którą postać z Klary lubisz najbardziej? SONDA

Klara
Klara: Poważna rozmowa o wyjeździe do Grecji
Klara: Poważna rozmowa o wyjeździe do Grecji
Klara PRZED EMISJĄ W PLAYERZE: Klara dostaje odpowiedź od... Mikołaja
Klara PRZED EMISJĄ W PLAYERZE: Klara dostaje odpowiedź od... Mikołaja
Klara: Mała panika. Klara nie może znaleźć Gerarda
Klara: Mała panika. Klara nie może znaleźć Gerarda
Klara: Dramatyczna sytuacja z Aleksem. Czy przeżyje?
Klara: Dramatyczna sytuacja z Aleksem. Czy przeżyje?
Klara: Aleks (prawie) opuszcza szpital
Klara: Aleks (prawie) opuszcza szpital
Klara: Żona Aleksa wpada na Klarę u niego w szpitalu
Klara: Żona Aleksa wpada na Klarę u niego w szpitalu
Za nami wyczekiwana premiera najnowszej produkcji pod marką Player Original - "Klara". Słodko-gorzka historia obyczajowa zabrała użytkowników Playera do pogmatwanego świata grupy przyjaciół 40-latków. Imprezowego, ale też nie wolnego od codziennych trosk i sercowych dylematów.

"Klara" - o czym jest serial?

"Klara" to barwna opowieść o dojrzałych ludziach, którzy marzą o miłości i szczęściu. Historia na podstawie powieści Izabeli Kuny wypełniona jest świetnymi dialogami, ciekawymi zwrotami akcji i... uczuciowymi zawirowaniami. Trudno oderwać oczy od bohaterów, którzy robią, co mogą by być chwytać dobre chwile. Poznajcie postaci, które wypełniają ten świat.

Którego bohatera lub bohaterkę Klary lubisz najbardziej?

"Klara" - bohaterowie

Serial "Klara" zgromadził prawdziwie wyrazistych bohaterów, obok których nie można przejść obojętnie. Ta mieszanka osobowości świetnie ze sobą działa. Potrafi wzruszać i bawić.

 • Ala - Matka Klary. Typowa kobieta, wcześniej urodzona, z małego miasta – z Kutna. Nieszczęśliwa, a przez to unieszczęśliwiająca wszystkich wokół. Zwłaszcza córkę, w której widzi odbicie nieobecnego z własnego wyboru męża.
  • Gerard - Sierściuch Klary, który przybiera postać ludzką w najmniej oczekiwanym momencie. Wówczas rozlicza swoją właścicielkę, starając się być głosem jej rozsądku, który ona próbuje zagłuszyć. Niekoniecznie skutecznie… 
   • Wojciech - Sierściuch Klary, który przybiera postać ludzką w najmniej oczekiwanym momencie. Wówczas rozlicza swoją właścicielkę, starając się być głosem jej rozsądku, który ona próbuje zagłuszyć. Niekoniecznie skutecznie… 
    • Wronka - Najlepsza przyjaciółka Klary. Najbliższa osoba w jej życiu. Wronka podobnie jak Klara ma wieczny apatyt na miłość. 
     • Aleks - Najlepsza przyjaciółka Klary. Najbliższa osoba w jej życiu. Wronka podobnie jak Klara ma wieczny apatyt na miłość. 
      • Klara - Klara to dziewczyna, jakich wiele mijamy każdego dnia na ulicy, w sklepie czy na siłowni. Czterdzieste urodziny ma już za sobą. Podobnie jak małżeństwo i pewność, że po „i żyli długo, i szczęśliwie” jest ciąg dalszy, niekoniecznie z happy endem.
       Player ujawnia gwiazdorską obsadę "KLARY"!
       image_processing20230709-1771096-j72vr4
       image_processing20230709-1771094-5gzq1w
       image_processing20230709-1771096-aa677a
       image_processing20230709-1771096-9xgb18
       +6
       Zobacz galerię

       Przeczytaj także:

       Autor: Małgorzata Czop

       podziel się:

       Pozostałe wiadomości